Цензор.НЕТ

27.09.19 10:57
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Зеленський, земля і рейтинги

земля,рынок,поля,земли,сельское,хозяйство,сх,с/х

КМІС тут провів опитування, і от 64 % українців хочуть вирішувати питання ринку землі на референдумі, причому 52 % - уже зарання проти ринку землі як такого. Типу передбачувано - "но єсть нюанс".

Як вказує Володимир Паніотто, ці 52 % - це ті, хто "не схвалює доручення президента Зеленського" уряду розробити законодавство про торгівлю землею. А от рік тому питання формулювалося інакше: "Як ви проголосували б на референдумі" з продажу землі. І от тоді проти були 72 %. Ще раз: 72 %.

Пан Паніотто наголошує, що на результати могло дуже вплинути формулювання. Любов до Зеленського - це почуття ще свіже і палке, і, звісно, одна річ спитати, чи ви проти продажу землі, а інша - чи ви проти доручення Зеленського. Але, водночас, зверніть увагу: навіть за всієї цієї шаленої любові все-таки - 52 %. А потенційно, як показано вище - і понад 70 %...

Що це означає? Це означає, що Володимир Олександрович фактично вперше має справу із темою, яка загрожує його Свщенній Рейтингоносності. І муситиме вибирати: піддатися атаці з усіх боків, зате не втратити найдорожчого, що є - тобто рейтингу (а популярність він любить, здається, навіть більше, ніж той же Порошенко любить статусність) - чи все-таки виконати вимоги здорового глузду (ну й інозмених партнерів))), але таки впасти в очах багатьох посполитих.

Плюс тут, звичайно, в тому, що коли реформу провести по-розумному, то посполиті до завершення каденції не лише про все забудуть, а, може, ще й дякуватимуть. Але це окрема тема.

Я ж про своє улюблене: навіть най-най-найнародіший лідер раз у раз мусить іти проти "народної думки". Причому в інтересах самого ж "народу". І от я щиро сподіваюся, що життя просто зараз все переконливіше доносить до Володимира Олександровича цю елементарну істину. Як там Ісус Йосипович казав? Хто дбатиме про збереження рейтингу, той втратить його; хто ж зневажить рейтинг - той його збереже? Ну, чи якось так.

А мочити за цю землю Зеленського будуть жорстко і безбожно. Поки - то ще тільки розминаються... От і подвивимось, що з того буде.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику