Цензор.НЕТ

30.09.19 18:42
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Громадянські свободи

Теплими осінніми днями Одеса зустрічала молодь з більшості областей України. Учасники Всеукраїнського семінару-тренінгу формували та стверджували ціннісні орієнтири національно-патріотичного виховання на ґрунті громадянських свобод.

Українське суспільство потребує прикладів успішної консолідації. Того, що українці мають велику здатність до управління, організації, стратегічного та тактичного планування і реалізації дій. Ці вміння необхідні не лише в державотворчих процесах, а й у повсякденному житті українців. Від вмінь та дій кожного з нас залежить доля родини, району, регіону, країни.

Особливого значення ці поняття набувають, коли мова йде про молодь. В умовах різкої стратифікації суспільства, коли меншість робить вибір на користь активної громадянської позиції, боротьби за власні права та ідеали, а більшість займає позицію абсолютної відстороненості. Збільшення молоді першого типу сприятиме активізації місцевих молодіжних ініціатив.

Учасники Всеукраїнського семінару-тренінгу допомогли напрацювати програми національно-патріотичного виховання у виховних колоніях для неповнолітніх, які мають на меті лише значно підвищити рівень знань вихованців та працівників установи про особливості українського державотворення, а ще й долучити їх до культурної і національної традиції.

Також кожний учасник виніс корисний досвід по здобуттю навичок впровадження громадянської та громадянсько-політичної діяльності в подальшому у регіонах.

Захід реалізований за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України у сфері Національно-патріотичне виховання

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику