Цензор.НЕТ

03.10.19 12:09
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вони вже навіть не намагаються

коломойский,зеленский

Якщо на етапах виборів команда Зе відкараскувалась від Коломойського, то тепер і не намагається.

Отже, час згадати про Коломойського і його приватний інтерес.

Якось в інтерв`ю він назвав прізвище майбутнього прем`єра Гончарука, після зав’язалася інформація про утаємничені зустрічі і знаменита цитата про те, що уряд начебто шукає компроміс з "Приватом".

Після з’ясувалось, що один із бенефіціарів команди Зе скористався ситуацією і відновлює поставки електроенергії з Росії — нонсенс в часи війни. Замість того, щоб позбавитись ерергетичноі залежності, ми стрибаємо в неї бомбочкою.

Далі... Ходять чутки, що новим керівником Державної інспекції охорони навколишнього природного середовища може стати Руслан Стрілець — він є директором департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОГА. Це теж людина не чужа Ігорю Валерійовича — Руслан Стрілець - фігура багатьох корупційних скандалів.

Нащо Коломойському економічна інспекція на чолі зі своєю людиною? Бо так через приписку "вони заважають екології" можна налагодити свій інтерес в будь-якій цікавій сфері. Недавній приклад, як команда влади може вдало оперувати темою екологііі у власних інтересах — це обшуки на "АрселорМіттал Кривий Ріг" під приводом екоциду.

А тепер щодо Стрільця. Його помічали в лобіюванні інтерсів братів Дубинських.
Володимир й Леонід Дубинські почали отримувати багатомільйонні підряди на розбудову ЖКГ Січеславщини ще за Януковича. На сьогодні вони володіють низкою компаніями-прокладками, які сидять на галузі ЖКГ– більше двох десятків ТОВ і кожне висмоктує гроші зі свого напрямку: опалення, прибирання сміття, ремонт ліфтів, будівництво доріг, розчистка русел річок, навіть юв свій час займались махінаціями з нерухомістю в Каліфорнії. Коли "бізнес" накрився, Дубинські повернулись в Україну. Де все пішло, як по маслу. Як фірми Дубинських збагачуються на тендерах Дніпропетровської ОДА -
досліджували юристи Центр Протидії Корупції ось тут https://antac.org.ua/…/na-dnipropetrovschyni-viddaly-120-m…/

Хотілось би дізнатися чи справді в уряду: прем'єр-міністра Гончарука та міністра екології Оржеля є такі плани як допомогти Стрільцю і його товаришам?

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику