Цензор.НЕТ

04.10.19 15:24
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Заборону скасовано! Стратегічні об’єкти у продажі - налітай

Ви знаєте, якщо подивитися Google Trends, то видно, що найбільш топовими темами є мораторій на землю, війна і ще один хлопець випадково потрапив в об'єктиви відеокамер (мова йде про Іллю Ківу). Але за цією інформаційною ширмою сховалося дещо ще цікавіше.

Насправді ніхто не знає, що саме Україна підписала в рамках ідеї Штайнмайєра, поки не опублікували документи. Поки достеменно невідомо, яким чином будуть скасовувати мораторій і який саме буде закон про продаж землі. Чесно кажучи, інші скандальні теми теж висвітлені не дуже.

А ось, що саме прийняли і це вже доконаний факт. Ніхто особливо не помітив, що позавчора прийняли закон згідно з яким звільнили багато об'єктів державної власності від заборони на приватизацію. 28 років всі скликання Верховної Ради складали якийсь перелік певних об'єктів, які не можуть підлягати приватизації ні за яких обставин. З цього закону вивели дуже цікаві об'єкти. Тепер вони в теорії можуть бути приватизовані. Цей перелік ви можете оцінити самі.

Додаток: список об'єктів (скачати)

Це метро, Укроборонпром і ще багато-багато цікавого. Так ось, я не розумію, куди ми йдемо? У розвиток, західну цивілізацію або ми розбазарюємо все, що у нас є? Ми йдемо продавати з молотка всі стратегічні об'єкти держави, які у нас залишилися, незважаючи на весь безлад, який коївся у нас усі 28 років. Я вам хочу сказати, що 28 років парламентарії всіх скликань, президенти, а також Кабінети міністрів складали перелік об'єктів, які ні в якому разі не можна приватизувати. А позавчора одним голосуванням скасували всі заборони. Тепер чекаємо "молотка", який буде ознаменувати продаж Укроборонпрому і метро. Я думаю, ми повинні уважно спостерігати за тим, що відбувається і ейфорія поступово повинна закінчуватися. Необхідно об'єктивно оцінювати ситуацію і мене вона особисто дуже лякає.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику