Цензор.НЕТ

07.10.19 14:04
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Корумповані «Слуги народу» погрожують майданівцям

Корумповані «Слуги народу» погрожують майданівцям

Після потужних акцій протесту майданівців з вимогою «Ні – капітуляції!», влада явно занервувала і почала виказувати неприкриту агресію. Так гаспадін Розумний, помічник «миколаївського» депутата від "Слуги народу" Гайду (того самого, якого звинувачують у рейдерському захоплені порта "Ніка-Тера" для олігарха Фірташа) розразився погрозами на адресу протестувальників у кращих традиціях Януковича енд Ко. Та й путінською «суверенною демократією» відразливо тхне:

Фото з акції «Ні-капітуляції» поруч Миколаївської ОДА, що викликало обурення влади:

Сам гаспадін Розумний:

Хочеться нагадати щодо дописів в ЗМІ, які викривають негативну сутність самого Розумного. Є аудіозапис де він розповідає, як був підставним Головою штабу Зеленського - "Слуги народу", а справжнім керманичем є прокурор Рудий, фігурант "злитої" правоохоронцями кримінальної справи з збиття на автомобілі людини. З тої самої прокурорської родини Рудих, яку пов'язують з багатьма корупційними справами. А саме головне - у аудизаписі йдеться про продаж депутатських мандатів "Слугою народу":

«Слугой народа» в Николаеве управляют бывшие полицейские и прокуроры: «Чтоб пойти в депутаты, нужны только деньги» (АУДИО)

«Назначены за деньги», – Волонтеры «Зе! команды» выступают против «мажоритарщиков» от партии «Слуга народа» по Николаеву

Про народного депутата Гайду:

Гайду по 128 округу в ВР. «Фірташевські», «опоблоківці», рейдери в лавах «Слуги народу»? Антикорупційні активісти «в прольоті»

Александр Гайду: "слуга народа" или рейдеров Януковича?

Також надзвичайно обурює оце намагання спаплюжити протест, облити брудом, записати усіх незадоволених у якихось ставлеників «папєрєднікав» – «порохоботів». Януковсько-Азарівська, затхла методологія. Але, враховуючи, що права рука Зеленського гаспадін Богдан - є відомим поплічником Азарова, така методологія не дивує.


Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику