Цензор.НЕТ

07.10.19 15:54
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Наступним розстріляють тебе!

Наступним розстріляють тебе!

Я, Опанасюк Віталій Віталійович, керуючись своєю мрією щодо змін в країні, із залученням професіональної компанії  Імпел Гріффін, де я є Директором, із залученням досвіду та фінансів європейських фахівців, власноруч втягнув у 2016 році своїх партнерів у тендер Міністерства оборони з харчування військових частин. Мав на меті підвищення обороноздатності країни. Результат: з тендеру вийшов, контракт не уклав, гроші від МО не отримав, жодних збитків не вчинив, проте отримано штраф у розмірі 32.000.000 гривень.  

Я розумію, що нові часи настали, що прийшла весна і пора саджати. Але почали не з тих.

Розстріл компанії Імпел Гріффін призупинив суд. Дякувати сміливості власників компанії, що насмілилися не «вирішувати питання», а йти до суду. Хоча статистика судових «скасувань розстрілів» не на користь бізнесу.

Про що йдеться?

Коротка довідка для тих, хто за пилом череди виборів, призначень, “вони повертаються» та «Трамп-Зеленський-Байден» не може роздивитися трагічне системне зниження реального бізнесу за формальною ознакою.

2016 рік, січень – група інвесторів в лиці ТОВ Імпел Гріффін  (www.griffin.ua), дочка великого фондового холдингу у сфері аутсорсингу ImpelS.A. (www.impel.pl) приймає рішення брати участь у тендері Міністерства Оборони з харчування військових частин. Для цих інвесторів даний тендер є фаховим, знаковим, ідейним, адже Віталій Опанасюк, генеральний Директор був добровольцем в АТО і знає, які зміни потребує система, а польські інвестори вірять в Україну і готові інвестувати у цей проект, готові надати якісні послуги за реальні кошти.

2016 рік, лютий –березень – чорний PR від конкурентів та їх політичних криш блокує перебіг тендеру. Імпел Гріффін виходить із тендеру. Тим більше, що після такого замовного нападу зі сторони конкурентів руками ЗМІ штаб квартира холдингу в ЄС відмовляється фінансово підтримати українську доку ТОВ Імпел Гріффін. Старі компанії виграли. Жодна нова не зайшла. Звичайний фінал трагедії?

Ні, дали саме цікаве.

2017 рік АМКУ на радість Імпел Гріффіну починає проводити дослідження того, як проходив цей тендер! Це певна перемога! Та шанс наказати тих, хто так технічно вивів з тендеру велику, реальну іноземну компанію із інвестиціями.

2018 рік АМКУ запрошує пресу, всіх учасників того тендере (біля 20 компанії), бізнес омбудсмена та на великому екрані усім показує, що легко довести змову більшості учасників. Проте ТОВ Імпел Гріффін не попадає в дослідженні в групи змовників. Це бачили усі, наші адвокати, бізнес омбудсмен, та я особисто.

Ми потішилися торжеству справедливості і спокійно чекали остаточний вирок АМКУ.

2019 рік. Як раз між першим та другим президентськими турами АМКУ озвучує вердикт: винні всі! Звичайно, це абсурд, адже ви ж самі викреслили компанію Імпел Гріффін із зав’язків із договірними групами, але вині всі!

Цікаво, що для тих компаній, які попрацювали із МО, отримали мільярдні оплати, отримали прибуток та зупинили діяльність  на рік (адже штраф береться у відношенні до доходу минулого року)  – для них штраф самий малий – 400 тисяч гривень. Тобто, отримай мільярди, після цього рік не працюй, після цього отримай мінімальний штраф і ти знову  в грі. Щось не так із Законом.

 Хіба це не розстріл компанії за ознакою «приймав участь, вийшов із торгів, не отримав прибутку, не наніс державі збитків лише розкалампуцав болото, виходиш по коридору тендеру, а тобі у потилицю постріл: 32.000.000 шрафу!

Ще раз порівняйте компанії учасники:

А) Отримуєш доходу від МО 1.000.000.000 – штраф 400.000 грн

Б) Імпел Гриффін – отримав оплат від МО – 0 грн; проте штраф – 32.000.000 грн.

Це повня ахінея, огидна, неочікувана брехня. Нас звинуватили у змові тому, що:

-  ми мали лише одну (одну із десяти тисяч можливих) прибиральниць, яка працювала в конкурентній компанії. Тільки уявіть, що у нас за десять років працювало більше п’яти тисяч прибиральниць, і одна із них – носій ноу-хау та передавач даних?

-  Два ФОП, що надавали нам доступ до M.E.Do. Ну, як не соромно це ставити у звинувачення компанії, яка десять років не міняла ні телефон, ні адресу, ні директора, ні власників, не ховалась, не крала, не приймала участі у приватизації чи політиці.

-  Вихід під час торгів із двох лотів. При чому те, що нас облили у ЗМІ брудом і наші західні партнери відмовили нам у фінансуванні та застерегли нас від участі у торгах МО – таке пояснення не влаштовує АМКУ. Ну, то зрозуміло. Бо де АМКУ, а де поняття «репутація»! Проте ми вийшли із торгів одночасно із декількома ворожими компаніями. Це також доказ…не знаю чого, але в акті АМКУ ця маячня в розділі «винен».

Про упередженість висновку Антимонопольного комітету України до ТОВ «Імпел Гріффін Груп» , свідчать наступні факти:

§  Груп» не було обізнане стосовно діяльності та фінансових спроможностей, руху коштів інших учасників.

§  ТОВ «Імпел Гріффін Груп» не має відношення до ніяких схем, зокрема до справи, яку розпочав АМКУ.

Недоречність дій АМКУ, відсутність доказів, поспішні висновки і абсолютне не бажання прийняти до уваги факти і докази — свідчить про те, що в нашій країні до цих пір немає ідеальної системи регулятора і на жаль, бізнес не має права слова і можливості довести свою правоту.

Сукупність доказів, щодо антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів між ТОВ «Імпел Гріффін Груп» та учасниками — відсутня у Антимонопольного комітету України.

Оцініть іронію:

-  тільки Імпел Гріфін, одна єдина із двадцяти компаній, що намагалася чесно оцінити собівартість харчування, для чого запросила дозвіл відвідати військові частини із метою розрахувати логістику, час проїзду КПП та оформлення, та, головне, подивитися стан кухень та столових. Чому це не робили інші компанії? Тому, що вони або звідкись все знали, або їм не потрібні були реальні розрахунки, так як вони технічні учасники

-  Тільки Імпел Гріффін з’явилися на брифінгу , що організувало МО з приводу цього тендеру. Чому не прибули інші компанії? Бо в них не було ніяких питань? Деталі у статті «Ліс рубають – тріски літять» ;

-  Тільки Імпел Гріффін із числа учасників того тендеру реально і багато приймає участь у міжнародних тендерах, виграє, виконує та отримує визнання. Наприклад: ЕВРО 2012 у двох країнах, фінал Ліги Чемпіонів по футболу 2016, Євробачення 2017, тощо. Наша компанія вже 10 років харчує десятки заводів.

-  Тільки  наша компанія не має із іншими учасниками цих торгів спільних IP адрес, спільних Директорів, однакових документів, тощо;

-  Тільки наша компанія протягом слідства отримала підтримку від бізнес омбудсмена, Посольства Польщі, Міжнародної спілки польських підприємців та інших міждержавних структур.

Мал.1. Із метеріалів дослідження АМКУ. Даний слайд  показує, що за даними розслідування АМКУ ТОВ Імпел Гріфін не входить до жодної з групи учасників.Мал.2. Із матеріалів дослідження АМКУ. Згідно із даними АМКУ ТОВ Імпел Гріффін, на відміну від усіх інших компаній, не має спільних уповноважених осіб.-  Ну, то й що, -  каже АМКУ? – Розстріляти! Терміново розстріляти! Тому що ...не зрозуміло чому. Просто тому, що як у серіалі «Троцький» ти – десятий у строю. А кожного десятого – розстріляти.

Цей факт, коли тебе прирівнюють до злочинця за формальними ознаками – гірше расизму, гірше антисемітизму. 

Так само у тридцяті виводили із строю кожного десятого та без суду, без шансу на апеляцію, за якоюсь там ознакою, та розстрілювали.

Як що Україна хоче бути багатою, то хай головує справедливість, а не формальна ознака. Не хочу повертатись у тридцяті роки минулого століття. 


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику