Цензор.НЕТ

12.10.19 11:34
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Країні важливі як люди, так і території

Так, життя людини є найвищою цінністю. І цього ніхто не заперечує. Але казати, що життя людини в приорітеті над територіями країни, у той час коли іде війна і частина наших територій захоплена окупантом - військами Російської Федерації, це неприпустима риторика, тим паче Президента! 

Україна вже шостий рік знаходиться в стані війни, і ми майже кожного дня втрачаємо своїх громадян! Ми втратили Крим, в нас окупували Донбас. І в цій ситуації слова Президента Зеленського щодо цінності життя абсурдні. 

І взагалі. Що означають такі слова з точки зору Президента, і відповідно верховного головнокомандувача? Якщо хтось поставить ультиматум - наприклад, зараз ми нападемо на Харків і будемо його бомбардувати, або віддайте його нам, - треба віддати, бо нам шкода людей... це повний абсурд! Територія країни повинна захищатись за будь-яку ціну! 

Підсумую все вищесказане. Щоб не робив Президент, як би не домовлялись між собою, ніхто не віддасть територію Донбасу Росії добровільно! За будь-яких умов!

Якщо буде потрібно, ми знову візьмемо зброю в руки і добровільно підемо воювати. І підтримка держави тут неважлива. У 2014 році ми вже переконались, якщо держава слабка і не знає, що робити, відповідальність за захист території беруть на себе громадяни України. І Конституція України це дозволяє.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику