Цензор.НЕТ

14.10.19 05:23
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

14 жовтня

14 жовтня став особливим днем для українців. Не так давно він став офіційним вихідним, хоча в воюючій країні, як мені здається, дуже багато вихідних.

Минулого року саме на 14 жовтня 2018 планувалася спецоперація спецслужб північного «сусіда» за допомогою агентури серед тих, хто називає себе націоналістами, але особливу роль в цьому відігравали попи московської церкви. Ні для кого вже давно не секрет, що попи МП РПЦ в більшості є діючими офіцерами ГРУ МО РФ. Рік тому Україна розпочала боротьбу за автокефалію ПЦУ. Але звісно, що це було дуже невигідно московським попам і їх хазяям в кремлі. Ми вже добре знаємо про так звані скрєпи, та яку роль відігравала МП УПЦ під час так званої «рузької весни» 2014 р. Отримуючи свою канонічну церкву Україна отримувала справжню незалежність від оркостану в церковному напрямку.

14 жовтня 2018 р. в Києві на свій традиційний марш зібралися тисячі націоналістів з усієї України. В цей день корисні ідіоти з ОУН під головуванням Коханівського, під гаслами «звільнимо українську церкву від московського попа» почали штурмувати Печерську лавру де на Покрову зібралися тисячі вірян МП УПЦ з усієї України. Але там також зібралося біля 200 тих, кого називають тітушками, але це були відбірні бійці, якими керували співробітники російських спецслужб. 

Їх задачею було спровокувати криваву бійню в стінах православної святині, при цьому треба щоб під роздачу потрапило якомога більше мірняка. Оунівців було десь 50 чоловіків, тітушні в чотири рази більше. При такому раскладі звісно вигрібають оунівці, але на це і був розрахунок. По плану бачачи таку картину з маршу підтягнеться значне підкріплення націоналістів  і от тоді почнеться справжня жара...

В цей час з трьох напрямків з Одеси, Кам’янець-Подільського та звісно з Почайни на Київ, на захист православних починають вирушати добре підготовлені та екіпіровані «монахи» більшість з яких це діючи бійці спецназу ГРУ.

Все було б так, якби не чітка робота наших спецслужб та колишнього беркуту, який тупо пов’язав тітушню в Лаврі та не пустив оунівців Коханівського в Лавру.

На марші також були попередженні про те, що буде відбуватися в Лаврі і ніхто туди не пішов на допомогу. Увечері також були спроби занести палатки на Майдан та влаштувати палаточний табір, от тільки ці палатки також намагалися поставити адепти МП УПЦ за допомогою корисних ідіотів та проплаченої агентури.

Я для чого це написав? Сьогодні також Свято і також будуть різні марші та двіжняки, будуть звісно заклики щось захватити або зламати, та повалити. Ну не дарма ж на бульварі Шевченко зняли ширму з пам’ятника Щорсу...) Але пам’ятайте, що не завжди граєте ви, як правило грають вами і не завжди на вашу користь.

Зі Святом Україна!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику