Цензор.НЕТ

14.10.19 22:32
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Миру за рахунок України - не буде!

Миру за рахунок України - не буде!

Вся Україна об'єдналася довкола небезпеки капітуляції. 

Миру за рахунок України - не буде. 

Проти капітуляції виступили різні люди, різні рухи, різні ідеології. Чомусь влада говорить, що це все проплачені мітинги Порошенка… Богдан - учень Азарова і посіпака Коломойського нічого ліпшого не придумав для дискредитації РОКу (Рух опору капітуляції). Проте реальність зовсім інша, а влада, яка не дослухається до голосу своїх громадян відходить в небуття. 

Ми є голос усіх українських сил. Ми показали усьому світові та владі, що українці здатні об'єднатися довкола спільної мети. 

Ми представляємо настрої не менше 70% громадян України, щодо Росії, війни, ЄС і НАТО. І це правда. 

Для того, щоб захистити Україну нам необхідно об'єднатися. Зацікавлені у знищені української державності, капітуляції є на й Сході, й на Заході земної кулі. Їм потрібен бізнес, а не санкції, потрібна сировинна база, а не геополітичний гравець. І перший крок, який робить Зеленський - це мир за будь-яку ціну. Капітуляція. Ворог і влада дискредитує українських патріотів, розколює суспільство. 

Тому треба об'єднувати усіх. Нам не чужі по духу політичні партії цілі котрих такі ж. Всі, для кого гасло “Україна понад усе” - не просто пусті слова -  є нашими побратимами. Як військовослужбовець, завжди був безпартійним, але в складні для держави часи ішов плече до плеча з тими силами, в яких ідеологічно на першому місці була Україна. Сьогодні ми об'єдналися заради виживання нації, держави. Рух опору капітуляції (РОК) - це самоорганізація людей. 

Коли ми діємо разом, то попри найгірші сценарії, всеодно переможемо. Нам потрібно звільнитися від ери облуди та популізму. 

Рух опору капітуляції - це новий Народний Рух України в його до партійний період. 

Ми лише починаємо, є помилки, але ми уже зробили сильні кроки. 

Жовтий скотч - наш символ опору, символ державницького світогляду. 

Жовтий скотч ми в'язали собі на руку, щоб ідентифікувати себе в бою для побратимів. 

I зараз ми не дозволимо стати на коліна перед ворогом. Ні капітуляції. 


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику