Цензор.НЕТ

15.10.19 09:44
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Азовська криза: пацифізм на водах та юридичні кола рибної мафії

оборона,азов

У "Дзеркалі тижня" вийшла стаття Віктора Кравченка про перспективи поділу Азову та запровадження на цьому морі повноцінного міжнародного режиму. Посилання у першому коментарі, а основна теза статті, що це все, як завжди, у кращих пострадянских традиціях, "не на часі".

Але дана публікація насправді вкрай важлива іншим, а саме - змушеним зізнанням у ній щодо справжньої, основної причини багаторічного ведення нами азовського "муму на вірьовчині" із росіянами. Бо автор прямо визнає, що боронити власні межі на водах Азову Україна не готова насамперед через людський фактор. Себто - через якість плавскладу, не готового стріляти не те що в росіян, а хоча б у їх бік на упередження.

Ну а тепер усі ці наші захисники ще знають, що квартиру особисто від Голови держави найшвидше можна отримати тоді, коли здаш ворогові військовий корабель (звісно, що ця сумна історія із глоріфікацією полонених почалася при попередньому президентові, коли ганьбу загорнули в обгортку героїзму). Тому й залишається справді боєздатним, а саме - морпіхам з артою боронити на Азові українську межу по урізу води... Решта ж "аргументів" статті про те, що двосторонній договір 2003 року у чомусь може обмежити дії та свавілля росіян на Азові, реалізувати так права України через ...двосторонні переговори з агресором (!!!) настільки натянуті, що мені щіро цікаво, не було їх часом смішно писати самому авторові. Але поміж стрік цього вочевидь компліментарного нинішнім бажанням та намірам МЗС УРСР на Азові твору можно прочитати про справжню небезпеку. Адже у статті формально пропонується відкласти юридичне вирішення статусу вод Азову до рішення міжнародного арбітражу, ініційованого нами за Конвенцією 1982 року - відповідно у його частині щодо Азову.

Але направді є великий ризик, що як раз цій арбітраж визнає статус Азовького моря згідно ...договору 2003 року, який ми так вперто не хочемо розривати. І вже з рішенням цього арбітражу бігатимуть "експерти" МЗС УРСР та віщатимуть з високих трибун, що ось тепер вже точно нічого зробити не можна. Таке ось замкнене юридичне коло нам пропонують зробити "добродії" з рибної мафії та їх київські високі друзі, що не залишають свої кабінетів за жодної влади...

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику