Цензор.НЕТ

15.10.19 22:48
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Дати ДАБІ громадського копняка - вона і заворушиться

Дати ДАБІ громадського копняка - вона і заворушиться

Вже багато місяців небайдужа громадськість веде боротьбу з протизаконним, беззаперечно скандальним та демонстративно зухвалим знищенням забудовою скверу «Визволення Миколаєва» (вул. Будівельників ріг пр. Богоявленського), у простонародді «сквер у літака»:

У проектній документації начебто йдеться про п’ятиповерховий магазин «спорттоварів з тренажерним залом» та підземним паркінгом, а фактично про торгівельний центр.

Зведення споруди пов’язують з ім’ям депутата міськради, Головою земельної комісії Ігорем Концевим:

Активісти та представники «Нацкорпусу» пікетували й обласну прокуратуру, й мера, й піднімали питання на земельній комісії, й ходили до архітектурно-будівельної інспекції, й блокували саме будівництво. Гучно грюкали у владні двері, використовували увесь можливий арсенал відстоювання законності та інтересів миколаївців. Допомагає депутат міськради Суслова: Не хотим видеть деревья только за заборами частных усадеб», - под николаевской прокуратурой прошел пикет против строительства в сквере

І ОТ НАРЕШТІ ДІЙСНО ВІДЧУТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! Управління державної Архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області, після перевірок, скасувало містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва, а саме - «магазина депутата Концевого»:

Скасування містобудівних умов та обмежень практично визнає будівництво протизаконним та тягне за собою скасування Декларації на початок проведення будівельних робіт. І це після гучних протестів поворушилась ДАБІ, яке зазвичай закриває очі на протизаконні будівництва різних впливових осіб.

Вітаємо, товариство! Нехай парки з скверами залишаться для миколаївців, а не знищуються жадібними скоробагатьками.

Нагадаємо, що саме будівництво протизаконне з наступних основних причин:

1. Забудова ведеться у сквері «Визволення Миколаєва», який відповідно до Генерального плану забудови є рекреаційною територією та територією «зелених насаджень загального призначення» і не, як не може бути призначеною для забудови фактично п’ятиповерховим торгівельним центрами з незначною кількістю приміщень з тренажерами. Такий магазин та навіть спортзали розраховуються за ДБНом «Громадські будівлі та споруди», а відповідно можуть бути виключно на територіях «громадського призначення».

Наводжу фото з Генерального плану міста (окреслена уся територія скверу, як «зелені насадження загального призначення» – під номером 1; окреслено місце забудови - під номером 2) і фото умовних позначень ГенеПлану.

2. Будівництво розташоване у забороненій для будівництва охоронній зоні високовольтних ліній електропередачі 150 тисяч Вольт. Охоронна зона від ЛЕП складає цілих 25 метрів.

3. Відведення ділянки відбулося з кричущими порушеннями законодавства та фальсифікаціями. Одне з них – треба було проведення аукціону (конкурсу), а проведено не було.

Передісторія:

«Нью-Васюки» депутата Концевого. Наступний проект – бордель під виглядом монастиря?

Будівництво в сквері «звільнення Миколаєва» (поруч з літаком) протизаконне. Тотальна забудова рекреаційних територій

Фирма, связанная с депутатом горсовета, хочет построить многоэтажное здание в сквере по проспекту Богоявленскому

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».


Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику