Цензор.НЕТ

16.10.19 13:54
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Влади змінюються, а Кернес потрібен усім

кернес

Ну, що. Харківська міськрада підтримала так звану "формулу штайнмаєра". І закликала припинити акції "Ні капітуляції".

Цікаво, що на початку жовтня проти Штайнмаєра голосували міські та обласні ради Сум, Франика, Сум, Хмельниччини, Львівщини. Кропивницький, Рівне, Херсон, Чернівці, Рівне.
Що це якщо не конфронтація і роздирання суспільства на основні: ви за мір ілі воєвать хотітє?

Треба дивитися, яка рада буде ще проти, а яка за. Як би Зеленський не озброювався диджіталізацією, своїми тьорками із Кернесом і Штайнмаєром він повертається в часи початку двотисячно десятих років...

Такі поділи "за" і "проти" подарунок росіянам, які уперто нав’язують повістку, що вся заворушка на Донбасі це виключно внутрішня історія — між особливими регіонами і противним Києвом та його регіональними посіпаками.

Кернес грається і небезпечну гру. Раптом що, в ХНР не буде лідера на інвалідному візку. І парки і лавочки для мамаш не допоможуть.

До речі, оці регіональні двіжі хороша пересторога, чому втрєтє "зробимо їх разом" не дуже добра ідея. І що за короткий срок намагання всучити "штайнмаєра" в особливий закон може обернутися тестом на вуличний опір, як в 2014. Хоча із деякими ньюансами. Кримський "Беркут" не захистить, а серед народу є уже профі в володінні зброєю. І рука не здригне.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику