Цензор.НЕТ

18.10.19 10:27
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Переїзд, якого так чекали росіяни

крым,арк,полуостров

Оприлюднено указ Президента N 758/2019 від 17 жовтня, яким дещо трансформовано повноваження Представництва Президента в АРК в умовах окупації півострову.

З добрих новин - повноваження, встановлені раніше указом N 16/2016, не зкорочені та виписані якіснішою мовою, вони, як і раніш, охоплюють усі регіони у вимірі ВПО, також уряд тепер нарешті зобов'язаний долучати Представництво до правотворчої роботи щодо Криму, прописано повноваження щодо міжнародних зв'язків, штат розширено до 35 осіб.

З поганих новин - орган у цілому переїджає в Київ (бо звісно далеко не усі виявилися готовими пожертвувати столічним життям заради Криму) і в Херсоні залишається підрозділ. Також перший заступник Представника вже не має функціоналу із захисту прав корінного кримськотатарського народу. Цей указ (посилання у першому коментарі) був довгоочікуваним, він серед іншого розблокував призначення заступниць Представника, про що я вже писав.

Що ж привітаємо орган з новаціями та побажаємо плідної праці, яка я упевнений, й надалі не перешкоджатиме громадській діяльності з протидії російській агресії

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику