Цензор.НЕТ

18.10.19 10:40
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Стратегічна мета Росії - це затягти Зеленського в "союз Путіна і Лукашенка"

Стратегічна мета Росії - це затягти Зеленського в "союз Путіна і Лукашенка"

Втюхуючи нам «план Штайнмаєра» з його «особливим статусом» для Донбасу, амністією колаборантів, що тягтиме за собою загрозу громадянської війни і федералізації, Путін хоче перетворити Україну навіть не на Боснію і Герцеговину. Він хоче перетворити нас на Судан. Ця країна в результаті багаторічної кривавої війни розкололася на 2 дві держави: Судан і Південний Судан.

Те ж саме в Кремлі хочуть зробити з Україною. Створити на місці нашої країни дві держави. Одна, підконтрольна Москві (до Києва чи навіть до Хмельницького), має, за задумом Путіна, приєднатися до Союзною Держави Росії та Білорусі. Інша – це просто приречена на прозябання «буферна зона». Це є план, який прописаний на папері у високих кабінетах на Червоній кривавій площі.

Але, скоріш за все, буде не як в Судані, а як у Афганістані. Тоді Радянський Союз, після 10 років війни, змушений був визнати свою поразку, вивести  війська, після чого «спочив у бозі». Теж саме чекає і на Росію. І тут справа не тільки у відчайдушності наших вояків та позиції країн Заходу – путінський режим веде себе настільки самовпевнено і нахабно, що його дії призводять до систематичних поразок, що врешті-решт завершаться крахом проекту «нова російська імперія».

Але поки що Москва готується «захлопнути пастку». Перші кроки вже зроблено. Тому президенту Зеленському, якщо він хоче бути руйнівником останньої в світі імперії, а не «фундатором» двох держав на місці єдиної незалежної України, варто чимшвидше змінити диспозицію в переговорах. 

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику