Цензор.НЕТ

18.10.19 15:44
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Гучні затримання мають закінчитися великими термінами ув’язнення

Те, що відбувається зараз в країні, не може не радувати нас, пересічних громадян. Адже поступово йдуть затримання тих, хто мав би вже давно сидіти в тюрмі, як мінімум ще за часів попередньої влади. Свинарчуки, Пашинський, Гримчак... сподіваюсь, далі цей список буде поповнюватись ще більш гучними прізвищами. Всі, хто довів нашу країну до того, що зараз відбувається, всі, хто протягом останніх років набивав собі кишені державними грошами, всі, які нахабно наживалися на війні - мають бути затриманими і обов`язково засудженими до ув’язнення із конфіскацією всього награбованого! 

Але є одне «але». Ми нажаль вже бачили такі гучні затримання за часів прем’єрства Яценюка.. думаю не варто нагадувати, що всі вони закінчились нічим. Зовсім нічим. А в деяких випадках ще й вибаченням перед затриманими і відшкодуванням збитків.. повний абсурд! Нам показали красиву картинку по телебаченню, мовляв, дивіться, ми діємо, ми затримуємо корупціонерів! А потім жодна справа не була доведена до кінця, до засудження затриманих і ув’язнення. 

І тому. Хочу звернутися до команди Президента Зеленського. Те, що ви робите зараз, має бути виконано на 100%! Ніяких показових арештів, показовими мають бути засудження і ув’язнення всіх винних! А ми продовжимо пильно спостерігати за вашими діями.


Слава Україні!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику