Цензор.НЕТ

29.10.19 08:50
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ручні ГО чи громадський контроль?

З набранням чинності 25.09.2019 Закону України від 19 вересня 2019 року  № 117-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади», в Кабінету Міністрів України з’явилась можливість звільняти топ-чиновників категорії «А» без зайвих питань.

І тут реакція Кабінету Міністрів України була миттєвою, 25 вересня 2019 року Уряд звільняє Голову ДАБІ Сергія Кузьміна та його першого заступника Валерія Філончука із займаних посад та призначає тимчасового очільника ДАБІ – директора Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду Олександра Строкача.

Отже, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук дотримується слова та перезавантажує керівництво ДАБІ.

Одночасно призначаються конкурси на Голову та першого заступника Голови ДАБІ.

Цілком логічно припустити, що Прем’єр дає вотум довіри тимчасовому керівнику ДАБІ та ставить перед ним конкретні задачі, хоч і на короткий термін.

Нове керівництво ДАБІ одразу показує перші результати роботи: звільняє «золоту кнопку» Наталію Чекомасову та зупиняє найбільш скандальні будівництва в Одесі та Києві.

https://censor.net.ua/ua/news/3152190/derjarhbudinspektsiya_zupynyla_budivnytstvo_na_dvoh_rezonansnyh_obyektah_kyyeva_ta_odesy_pershi_rezultaty

Інші одіозні особи, такі, як колишній касир Сергія Кузьміна Олена Айхель зі своєю «бригадою» встигають піти у відпустки або захворіти, а фактично намагаються дочекатися призначення нового очільника ДАБІ, адже зараз триває конкурс та вже визначено осіб, що допущені до етапу ситуаційних завдань.

Отже, сподіваються, що до влади знову прийдуть люди колишніх тіньових кураторів ДАБІ, які, на даний час, не впливають на прийняття рішень в.о. Голови ДАБІ Олександра Строкача.

Тим часом, очікувано відчуваючи кадровий голод, ДАБІ оголошує конкурси на зайняття вакантних посад, в тому числі, ключових підрозділів, директора Департаменту дозвільних процедур, керівника підрозділу ДАБІ у місті Києві та ще на низку вакансій у регіонах.

І тут на арену виходять підконтрольні колишнім тіньовим куратором ДАБІ громадські організації й починають волати про численні порушення під час проведення конкурсів, а в медіапросторі несподівано з’являються нові псевдоексперти, які не мають профільної освіти, сертифікатів фахівців галузі, наукового ступеню та справжнього досвіду роботи в держструктурах, однак дають «слушні» пости та коментарі, звинувачуючи Олександра Строкача у закритих конкурсах, перешкоджанню громадській та журналістській діяльності та в інших смертних гріхах.

А де ж були ці фахівці останні півроку та чому не бачили кричущих та корупційних порушень в діях Сергія Кузьміна і КО?

Хто, власне, розбирався, як повинні проводитись конкурси і яким чином в них може брати участь громадськість?

Мабуть, ніхто, та й навіщо витрачати на це власний час, адже куди простіше перепостити чиюсь готову дурню.

Крім того, такий спосіб інформаційної боротьби виявляється не новою схемою, а добре відпрацьованими піар-акціями одних і тих самих ГО, які не мають нічого спільного з громадським контролем як таким, та не містять у собі жодного  нормативного обґрунтування, чому надано чудову правову оцінку в судовому рішенні.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/84854198

Таким чином, громадські організації, блогери-дилетанти та псевдоактивісти вміло маніпулюють громадською думкою, і тут головне – кожному самостійно давати оцінку діям посадовців та мати власну позицію.

Тож знову дозволю собі дати пораду Прем’єр-міністру, адже незабаром Уряд, як суб’єкт призначення, повинен буде вибрати за результатами конкурсу на посаду Голови та першого заступника Голови ДАБІ з п’яти претендентів, запропонованих конкурсною комісією, одного – давайте власну оцінку кандидатам, вивчайте їх досвід, знання, уміння та здобутки, адже від вашого рішення залежить подальший розвиток будівельної галузі.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику