Цензор.НЕТ

01.11.19 20:32
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Чи є в нас хороші новини?

Хочу проаналізувати кілька останніх подій в Україні. 

По-перше, відведення військ. Неодноразово вже казав про те, що вважаю доцільним і правильним будь-який крок задля майбутньої перемоги над нашим зовнішнім ворогом. Нехай це будуть тимчасові поступки, дипломатичні рішення команди Зеленського, будь що... але! Тільки з єдиною метою - звільнити наші території від окупанта і в майбутньому повернути наш Крим. Ніякої капітуляції і ніякої сдачі територій! Ми просто не дамо цього зробити.

По-друге, арешти продовжуються. Тепер прийшла черга Дубневича. І це також добре. Але ще раз підкреслюю, що арешти мають завершитися судом, і справедливим вироком - ув’язненням із повною конфіскацією майна. І тільки тоді можна буде казати, що правоохоронна система працює для нас, українців. 

По-третє, Верховна рада ухвалила закон про добровольців. Нарешті всі добровольці, які воювали у 2014-15 роках, у складі будь-якого підрозділу, тепер визнаються учасниками бойових дій. І звісно, це добре. І наступним кроком в цьому напрямку має бути позбавлення статуса учасника бойових дій всіх тих прокурорів, суддів і міліціонерів (а їх у нас бригади по кількості!), які з’їздили в зону АТО у відрядження аби захистити себе від люстрації! І тоді все буде по справедливості. 

Продовжуємо спостерігати за владою і контролювати хід подій. Слава Україні!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику