Цензор.НЕТ

04.11.19 10:51
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Віртуальний розподіл Азову з росіянами: тепер в Бердянську та без табу

рыбаки,рыба,рыбалка,вылов,рыбы

У це вже мені самому важко повірити, але підписання цьогорічного азовського протоколу про розподіл квот лову між Держрибою та росіянами обрастає все новими й новими трагікомічними подробицями.

Як бідкаються окремі робітники МЗС, змушені з огидою спостерігати все це ділетантське неподобство, попре публічність та резонансність ситуації та очевидну безвихідь на перспективу для "зграї товарищів", наміри все швиденько вчинити там незмінні. Але у цих "володарів морів", абсолютно невідомо чому, виникло гостре побоювання, що хтось активно планує зірвати їм сеанс віртуального спілкування із росіянами. Який, в якості імітації "щорічної сесії комісії" за угодою 1993 р., Держриба ще пару днів тому спокійно собі планувала провести "по скайпу онлайн" з Києву, але тут на вулицях ходить забагато нардепів, активістів, фронтовиків, та ще й всі ці кадрові зміни у Генпрокуратурі та СБУ...

Тому "геніальний" план он-лайн поділу Азову змінено та наразі є таким - зпочатку, 5 листопада о 15 годин швиденько та конспіративненько узгодити по скайпу з Києва з росіянами точний час проведення основної частини "переговорів". А потім, в узгоджений час, знову зібратися перед екраном та включити скайп... але вже в Бердянську. Бо саме там декільком годинам формальних віртуальних переговорів з РФ, на думку наших доморощених рибних Корлеонів, ніхто не завадить...

Загалом цікава сама по собі упевненість ділків від Держриби у тому, що до Бердянську не дотягнуться ані правоохоронці, ані журналісти, ані громадськість, щоб завадити поспілкуватися "тюльковим дипломатам", у традиційному колінно-локтьовому БДСМі, з їх "ростовськими панами". Адже це є чіткою характеристикою їх розуміння - де закінчується Українська державність й влада та власне починаються їх корупційні самовладні угіддя. А з російської сторони "делегацію панів на моніторі" буде очолювати все той самий Ігор Рульов, якому рік тому через вимоги нардепів прикордонники були змушені заборонити в'їзд в України та, виключно через "високі гарантії" наших корумпованих тюлькою "єнералів", ніхто тоді не повідомив про підозру. Бо пан Рульов серед іншого керує російською рибною галуззю в Криму і це не переховує.

Що ж, щиро не знаю - чи буде хтось з справжніх рибалок, волонтерів, атошників чи нардепів шукати по Бердянську в "день Х" групу чоловіків з характерними пятнами на штанах, що, стиснув зуби, вдивляються через скайп в ростовські кабінети. Для таких, як модна наразі казати, "он-лайн теребеньок", місць розпусти, закинутих будівель та громадських прибиралень там, як у справжньому "порті та курорті", вдосталь, може й не знайде ніхто наших тюлькових віртуалів вчасно, поки не закінчать. Втім упевнений, що наслідкі цього всього невідворотні, і чим більше "керманичі квотами" наразі нароблять дурниць, тим швидше ці наслідки й настануть.

А поки в Києві, Бердянську та Ростові активно готуються до рольових ігор в Інтернеті, з Керчі підконтрольний окупантам керівник рибколхозу очікує не просто на повернення "Норду", якого вже "нєдостаточно" (!), але й на його отримання у належному технічному стані та з компенсаціями та гарантіями... Але хто зна - може й не дочекається..

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику