Цензор.НЕТ

07.11.19 08:48
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Озброїла «Слугу народу» у війні проти Рябошапки

Озброїла «Слугу народу» у війні проти Рябошапки

Зараз в «Слузі народу» черговий скандал. Їхній депутат Антон Поляков збирає підписи на відставку Генпрокурора. З цієї причини його самого збираються виключити з фракції.

Я тут за Полякова. Я повністю згідна з його вимогами до Генпрокурора, які стали причиною конфлікту. А він вимагає від Рябошапки подати у Верховну Раду подання на арешт такого собі нардепа Бориса Приходька. Ху іс Приходько? - «Курченківець».

В розпал Майдану оцей Приходько, використовуючи свої посадові обов’язки заступника голови Нацбанку, був подільником схеми младоолігарха Курченка, що призвела до розкрадання 2 млрд.грн державного «Аграрного фонду» через «Брокбізнесбанк» (власний банк Курченка).

Отож, я розумію обурення Полякова… Ще б пак, за минулої влади Приходько був під слідством та під арештом, здавав подільників, а за влади Зеленського він народний депутат!

Можливо, минула влада і була не достатньо жорсткою до «курченківця», але з нинішньою у Приходька суцільні любощі. Адже подання на нього вже місяць, як подано Рябошапці прокурором «справ Курченка» Куликом, але воно не тільки не підписується, а Поляков стверджує, що Приходько співпрацює з новою владою – голосує синхронно зі «Слугою народу».

А тепер я пояснюю обуреному містеру Полякову чому воно так. Чому «100%-свій-генпрокурор» Рябошапка покриває «курченківця».

Ось два документи (у мене зберігаються оригінали).

Перший – це документ ГПУ, який засвідчує, що в цілій низці кримінальних проваджень проти Курченка в ГПУ фігурує суб’єкт господарювання (через який відбувалося відмивання коштів) ТОВ «Укренергоринок».


Другий – документ ДФС, який засвідчує, що те саме ТОВ «Укренергоринок» було найбільшим клієнтом юридичної фірми «Арцінгер» в часи Майдану.


А з офіційної біографії заступника генпрокурора Віталія Каська ми також дізнаємося, що в час Майдану він був партнером (власником долі) «Арцінгера».


А Руслан Рябошапка і Віталій Касько – це «солодка парочка» протягом багатьох-багатьох років.

Як то кажуть, но комент! Очевидний конфлікт інтересів – це як мінімум… А якщо об’єктивно, то це називається співучасть. Не буду стверджувати стосовно Рябошапки, але Касько точно подільник Курченка. А Рябошапка покриває Каська…

Отже, Поляков, лови документи. Я тебе озброїла, іди воюй на антикорупційному комітеті Верховної Ради. Правда за тобою, не сумнівайся.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику