Цензор.НЕТ

07.11.19 19:27
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Навіщо з Зеленського "ліплять" хвору, виснажену і голодну людину

зеленский

Раніше нам уже розповідали про втому Зеленського на роботі.

Потім Гордон розповів про синці під очима і як гарант накидався на вазон із печивом.

Зеленський в черговому інтерв`ю Tesla розказав про нову порцію страждань: "В кінці вечора з людини перетворюєшся в якийсь організм, який не хоче думати, робити, навіть не розуміє іноді про що говорить сім'я".

 А тепер екскурс в історію. Джон Ф. Кеннеді лишився у пам`яті людей як енергійний, молодий і активний президент. Ще і секс-гігант, який змін затягнути у ліжко Мерлін Монро. Насправді він страждав на сильну алергію на пилок, на собак, на коней. Була асма і хвороба Аддісона. У нього боліла спина і у кабінеті він пересувався з допомогою милиць. Були дні, коли президент приймав до 8 різних медикаментів у день... Перед прес-конференціями він уводив ін’єкції новокаіну, щоби здаватись живчиком... 

А тепер питання? Нахера з нього ліплять хвору, виснажену і голодну людину? Хто порекомендував президенту ліпити із себе образ виснаженого організму, нездатного після роботи поспілкуватися із родиною? Може не по Сеньці шапка — така виснажлива робота. Чи нарід має подивитись це одкровення і пожаліти лідера, який так тяжко працює, що накидається на печиво при Гордону?

А далі що буде — мануальна терапія публічна, пірамідки Ю Шинсе і золотий женьшень?

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику