Цензор.НЕТ

10.11.19 18:58
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Здирниця

Українські чиновники - ще ті відчайдухи. Не кожен злодій іде на кримінал так легко і невимушено, як це роблять ілюстративно благочинні державні клерки. Невідомо, на що вони розраховують більше - на кругову поруку, підкупність правоохоронців чи божий захисний покрив, але завзятість, з якою білі комірці лізуть на територію Кримінального кодексу, вражає. 

Говорячи про свавілля в держустановах, я зазвичай апелюю до Державної архітектурно-будівельної інспекції як до прикладу легалізованого та непідконтрольного державного рекету. І не проходить тижня без чергової корупційної новини звідти. 

В тексті «Тіло корупції» я писав про те, що цей корупційний монстр спокійно перетравлює всі благі наміри нової влади і взагалі спокійно існує в окремій реальності, на яку держава на має жодного впливу. І якщо в згаданій публікації йшлося про порушення вимог закону щодо проведення конкурсів при призначенні на відповідальні посади і про недопущення ЗМІ, то зараз я розповім про відвертий кримінал.

Харків. Після скандального звільнення  колишнього очільника ДАБІ Олексія Кудрявцева одна з його креатур, директор департаменту інспекції у Харківській області Євгенія Іванська тривалий час переховувалась на лікарняних та у відпустках у зв’язку з викриттям факту використання нею підробленого диплому про вищу освіту. Це штатна хвораба ДАБІ. Втім, після анонсованого Прем’єром, але так втіленого в реальність «перезавантаження ДАБІ», вже в перших числах жовтня 2019-го Іванська повернулася на роботу і з новими силами почала займатися улюбленим ДАБІшним бізнесом - шантажем забудовників. Для цього вона підробила складені ще 30 вересня документи, які засвідчували виконання всіх передбачених норм для прийняття в експлуатацію трьох житлових комплексів. 

Ось фотокопії оригінальних документів на об’єкти:

1) «Нове будівництво житлового комплексу по просп. Московському (між просп. Архітектора Альошина (колишній просп. Орджонікідзе) та просп. Індустріальний (колишній просп. Фрунзе) в м. Харків (1 черга будівництва 3-й пусковий комплекс: будинок № 3) за адресою: м. Харків, просп. Московський (між просп. Архітектора Альошина (колишній просп. Орджонікідзе) та просп. Індустріальний (колишній просп. Фрунзе)», (замовник - Приватне акціонерне товариство «Трест Житлобуд-1»);

2) «Нове будівництво житлового комплексу по просп. Московському (між просп. Архітектора Альошина (колишній просп. Орджонікідзе) та просп. Індустріальний (колишній просп. Фрунзе) в м. Харків (1 черга будівництва 4-й пусковий комплекс: будинок № 4) за адресою: м. Харків, просп. Московський (між просп. Архітектора Альошина (колишній просп. Орджонікідзе) та просп. Індустріальний (колишній просп. Фрунзе)», (замовник - Приватне акціонерне товариство «Трест Житлобуд-1»);

3) «Нове будівництво багатоквартирних житлових будинків та підземного гаража з урахуванням знесення нежитлових будівель літ. «А-2», літ. «Б-3», літ. «Г-1», літ. «Д-1» та будинку літ. «В-3» по вул. Професорській, 30 в м. Харкові» (2-й пусковий комплекс: будинок 4 (замовник - ТОВ «СЕГМЕНТ-ЛЮКС»)

А це - вже нові, сфальсифіковані, документи від  08.10.2019, тобто після повернення Іванської на посаду. В цих документах нібито за підписом тих самих інспекторів викладені вже негативні висновками щодо можливості прийняття зазначених об'єктів в експлуатацію. 

За моїми даними, підробка здійнювалася за прямою вказівкою Іванської. Факт підробки можна дуже просто довести, враховуючи, наприклад, що згаданий в документі головний інспектор будівельного нагляду інспекційного відділу №1 Осадчук В.М. 08.10.2019 перебував у відпустці. Також ми бачимо, що підписи на документах відрізняються, і це також прозоро натякає на ст.ст.364,366 Кримінального кодексу. 

Отже що ми маємо в сухому залишку. Люди побудували житло, виконали всі умови, дотрималися всіх існуючих норм і вже мали вводити житло в екслуатацію, як раптом з’явилася чиновниця, яка вирішила відшкодувати збитки від недоотриманих внаслідок вимушеного простою, так би мовити, благ. В результаті всі три житлових комплекси фактично опинилися в паралізованому стані, а з ними у невизначеності опинилися і їх потенційні мешканці. І тут питання навіть не в тому, що зробила Іванська - на превеликий жаль, усі ми давно звикли до високопоставлених вимагачів, а як це вона зробила. Коли директор регіональної державної структури особисто вдається до підробки офіційних документів, це нонсенс навіть для нашої країни, яка начебто знає про свавілля все. 

Мої джерела в ДАБІ стверджують, що таке брутальне здирництво "кудрявцевських" спрямоване на максимальну акумуляцію грошових коштів для вирішення питань про закриття кримінальних проваджень стосовно нього, оскільки він претендує на пост заступника Міністра розвитку громад

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику