Цензор.НЕТ

15.11.19 10:32
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

InformNapalm опублікував найбільшу базу даних військових частин ЗС РФ, які захоплювали Крим

InformNapalm опублікував найбільшу базу даних військових частин ЗС РФ, які захоплювали Крим

Вчора, 14 листопада 2019 міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm видала важливий матеріал стосовно виявлення російських військових частин, які брали участь в захопленні Криму, ховаючись під масками у формі без знаків розрізнення. 

Загалом InformNapalm встановив 32 військові підрозділи, цей перелік значно більший ніж раніше оголошувала військова прокуратура України. 

Дослідження вже доступне для перегляду українською, болгарською та російською мовою. Також тривають переклади на інші мовні версії багатомовного сайту міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm.

Повний перелік частин з посиланнями на деталі тут: https://informnapalm.org/ua/volontery-zibraly-dokazy-uchasti-32/ 

Ви також можете додати статтю з InformNapalm у закладинки і поділитися нею з друзями. Гадаю, що вона буде доречним аргументом в будь-якому обговоренні щодо захоплення росіянами Криму. Крім того, 22 з вказаних 32 частин, що захоплювали Крим, продовжили агресію проти України і Донбасі і це також має свою відмітку у базі.

P.S: Також, якщо у вас є додаткова інформація стосовно російської військової агресії в Криму і на Донбасі, ви можете написати на Facebook сторінку InformNapalm, або мені особисто


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику