Цензор.НЕТ

18.11.19 12:56
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Сьогодні мені можуть обмежити свободу

Сьогодні на 11 год їду в Бориспільську прокуратуру для вручення мені підозри «за насильство проти державного діяча». Не виключаю, що вже сьогодні суд виконає команду і обмежить мою свободу пересування і дій як лідера опозиційної партії.

Генпрокурор Рябошапка по команді Зеленського фальсифікує проти мене кримінальну справу за те, що Радикальна партія бореться проти російської енергетичної агресії. Приведений «слугою» Герусом російський троянський кінь вже завдав і продовжує завдавати величезної шкоди національним інтересам України - зупиняються наші виробництво, українські енергетики і шахтарі втрачають роботу і вимушені емігрувати за кордон, за виведені з України гроші фінансується бюджет країни-агресора. Така політика влади робить Україну дуже слабкою і повністю залежною від Росії. Тому жодні репресії не змусять нас припинити нашу боротьбу за Україну і українців!

Я вимагаю від ГПУ, СБУ, НАБУ порушити проти російського «слуги» Геруса кримінальну справу за зраду і зловживання владою. А судовий процес проти мене стане новим Нюрнбергським процесом проти влади, яка зраджує і продає Україну!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику