Цензор.НЕТ

23.11.19 09:45
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

РОЗПРОДАЖ ЗЕМЛІ ЧИ ТЕРИТОРІЇ?

РОЗПРОДАЖ ЗЕМЛІ ЧИ ТЕРИТОРІЇ?
(1 частина)
Якщо хтось думає, що скупка сільськогосподарських земель, яка силоміць проштовхується Зеленським, потрібна іноземцям для профільного, виснажливого використання наших чорноземів в інтересах транснаціональних компаній і корпорацій, то це не так. Є й інші інтереси. Наприклад, Росії, яка має наміри сконцентрувати викуп земель у східних і південних областях України, захопивши території навколо міських і сільських населених пунктів. Це дозволить їй створити свої господарські комплекси і посилити економічний та політичний вплив у відповідних регіонах. Вона зможе просувати свою агентуру в органи місцевої влади і у депутати Верховної Ради. Кінцевою ж метою агресора є встановлення власного контролю за українським парламентом і урядом для перетворення нашої держави у свого сателіта.
Інші далекоглядні плани у Ізраеля, який теж претендує на українські землі. Цю державу, безумовно, цікавить створення власних поселень на місцях покинутих українськими хліборобами або там, де сіл не існувало. А у нас десятки тисяч сіл, що перестали існувати. Проблем же побудови аграрноінфраструктурних об'єктів взагалі не існує. Тобто вони будуть купувати і угіддя, і хати, і ділянки під забудову.
Питання: чим у цих випадках керуватимуть росіяни, іудеї та інші іноземці? - Нові власники отримають не земельні ділянки, а частину території нашої держави, якщо вони утворять закриті анклаві, в яких заведуть власну поліцію та інші органи безпеки, керуватиметься своїми правилами і нормами, запустять іноземну грошову одиницю, будуть захищати свої інтереси, звертаючись до своєї материнської держави. Саме так діють тимчасові адміністрації на захоплених росіянами територіях Криму і Донбасу, де не визнаються закони України, не розташовані наші органи влади, оборони, безпеки. Думаю, що ми маємо підготуватися до приходу іноземців, бо закликати чинну владу до виваженості, розуміння проблеми і недопущення захоплення наших ланів іноземцями - даремна справа.
Зрозуміло, продаж іноземцям будь яких об'єктів нерухомості і в першу чергу земельних ділянок для всілякого призначення повинен бути жорстко регламентованим і забезпечуючим захист наших національних інтересів.


Першою умовою є купівля обмежених за площею ділянок суворо аграрного (не промислового, не соціального, не житлового, не безпекового чи іншого) призначення для фермерського господарювання. Не дозволяється зміна сільськогосподарського призначення ділянки. В малоземельних регіонах максимальні розміри ділянок мають бути пропорційно меншими.


Друга умова - нові господарства діють у межах українського законодавства і підпадають виключно під українське судочинство. Порушення цієї умови повинно давати право місцевій владі позбавляти особу права власності на ділянку.


Третя умова - дозвіл на продаж землі дають місцеві органи влади і лише у випадку утворення іноземною особою фермерського господарства певного профілю і типу, які є більш принадними для того чи іншого регіону чи місцевості України. Тобто забороняється купувати ділянку як майновий додаток до інших землеволодінь.

Четверта умова - власники господарств приймають на роботу українців, що проживають у відповідній місцевості. Для залучення іноземних спеціалістів потрібен буде дозвіл органу місцевої влади.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику