Цензор.НЕТ

23.11.19 21:24
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

БОРОТЬБА ЗА ВІРУ ТРИВАЄ

В цей скорботний для всієї УКРАЇНИ день, вшановували пам'ять загиблих під час голодомору громадян нашої країни, за роки більшовицької окупації. ! Зібралися християни різних деномінацій і конфесій і звершили сумісну молитву за невинноубієнних в часи "червоного терору". Але диявол не спить і вивів на Михайлівську площу своїх прибічників ! Це люди які люблять сексуальні збочення - содоміти різного штибу! Які в цей день ЖАЛОБИ, ще раз хочуть нагадати про себе і свої збочення. Їх було небагато, біля 30-ти людей, але поліції і нац.гвардіїї біля 1000-чи осіб, охороняло цих людей. Наприкінці заходу у свідомих громадян увірвався терпець від наруги содомітами святинь, і полетіли в збоченців яйця.!  Поліції довелося якось реагувати на це і були затримані деякі люди і доправлені і відділок. В мене питання до влади міста Києва, як взагалі можна було цім людям які паплюжать , нашу пам'ять по загиблим під час репресій, нашу віру , наші сімейні цінності, було дозволено проводити свій шабаш ? Треба робити висновки і пам'ятати історію ! Бажаю рясних Божих Благословінь і янголів охоронців !

P.S. Цією публікацією хочу від імені свідомих і не байдужих громадян м. Києва привернути увагу влади міста і країни. Коли ми дозволяємо содомітам різного штибу пропагувати свій гріх і паплюжити наші традиційні цінності і нехтувати заповідями Божими – це дуже небезпечне явище для УКРАЇНИ! Бо за цим нехтуванням є зневага до Господа Бога.

І може вірватися терпець нашого Творця і пожнемо прокляття замість благословіння! 


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику