Цензор.НЕТ

27.11.19 18:46
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ліваки ХХІ ст., ліваки ХХ ст. i патологічно толерантні українці

Ліваки ХХІ ст., ліваки ХХ ст. i патологічно толерантні українці

Тоді як українці цієї суботи вшановували пам’ять заморених голодом, влаштованим ліваками ХХ ст., ліваки ХХІ ст. з цієї нагоди вирішили на Михайлівському майдані влаштувати травесті-поминки "загиблих через трансфобію".

Це попри те, що т. зв. Trans Day of Remembrance відзначається щорічно 20 листопада, а не 23, на яке цього року припав День пам’яті жертв Голодомору.

Для проведення свого заходу неосовки обрали саме площу перед Михайлівським Золотоверхим собором, попри те, що ліваки ХХ ст. люб’язно звели для прийдешніх поколінь 100метровий пам’ятник трансу прямо на дніпровських пагорбах (і винятково толерантні українці досі його не демонтували).

Принагідно, ліваки просували усиновлення дітей особами з гендерною дисфорією, впровадження в Україні репресивного законодавства і продовження будівництва безпечного простору суворого режиму.

Минулорічна акція ліваків завершилась навіть не почавшись (поскільки опонентів було більше в рази, поліцейські відтіснили транс-совків у метро, щоб не допустити зіткнень). Кілька лівакинь з досади вирішили зобразити себе жертвами атаки з газового балончика (одну з актрис, щоправда, СБУ через кілька місяців відправила назад до відправила назад до РФ).

На цьогорічному транс-марші ліваки могли б порішити когось зі своїх (по перше, вже котрий рік нікого "поминати", а по друге, для репресій проти опонентів потрібен привід). Однак, неосовки вирішили просто переконати українців, що мільйони заморених голодом співвітчизників рівнозначні «загиблим через трансфобію», яких в Україні взагалі не було.

Учасники транс-маршу 2019 не приховують блюзнірства та зневаги до трагічних сторінок історії українців: «Ми вважаємо, що пам‘ятати та вшановувати жертв, що постраждали від будь-якого геноциду: Голодомору, чи геноциду 21-століття – гомофобії та трансфобії доцільно завжди, навіть не один день у рік, а 365 днів у рік».Втім, противників перетворення Дня пам’яті жертв Голодомору на травесті-шоу виявилося всього кілька десятків.

Слід віддати належне, християни і націоналісти, що долучилися до контр-акції, продемонстрували виняткову стриманість, обмежившись метанням у транс-поминальників яєць (замість гранат).

Разом з тим, українці, що не відреагували на подібне блюзнірство з боку транс-совків, вкотре вразили патологічною толерантністю. Гадаю, таку ж реакцію наші толерантні співвітчизники продемонструють на справляння потреби на могили їх рідних.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику