Цензор.НЕТ

28.11.19 11:50
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про "функціонального патріота Райніна"

райнин

Багатьох здивував факт, що екс-глава адміністрації президента Порошенка Райнін очолив Харківську облорганізацію ОПЗЖ. Хоча дивувати це може лише тих, хто живе у межах політичної міфології, а не у реальному світі.

Насправді, у нас останнім часом сформувалася "широка опозиція" з політичних сил, які незодавно програли змагання за владу Зеленському та СН. Їх неформальне але реальне об'єднання не було питанням, бо повністю відповідає їх інтересам. Тому вони зараз працюють синхронно, бо ділити їм нічого. Більше того, вони досить близькі за походженням, статусом та моделями політичної поведінки.

Щодо конкретно Райніна, то він встиг побувати у Батьківщині, від якої був Харківським депутатом, та у БПП. Чому він там був? Бо на той момент це був спосіб триматися при владі (а отже і при потоках) на регіональному рівні, а Райнін завжди залишався діячем регіональним. Він був з Порошенком, бо Порошенко призначав глав місцевих адміністрацій. Тепер він їх не призначає. Шанси для ЄС пройти до Харківської обларади - мінімальні. А от у ОПЗЖ - дуже високі. Тому Райнін - там.

Подібна "послідовність" - характерна риса нашої "еліти", що сформувалася за роки незалежності, і для якої всі ці партії, публічні заяви, взаємні обвинувачення - мішура, а от потоки - це вічне. Вічна боротьба за потоки... Ну і це зайве нагадування про причини несприйняття старої еліти, яке і обумовило нещодавню "електоральну революцію" із усіма наслідками, бо будь-що повинно мати свої межі.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику