Цензор.НЕТ

28.11.19 13:12
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Бойкот спонсорам війни

медведчук,телеканал,112

Ну і Слава Богу.

Воля Кабель, реагуючи на запит суспільства і вимоги учасників акції, з 1 грудня припиняє співпрацю з телеканалом Медвєдчука Zik!!!

У мене ж в районі немає іншого провайдера, то відмова від Волі було б для нашої родини клопотом неприємним, хоч ми і були вже готові.

І це, доречи, вже не перший приклад успіху українських патріотів. До цього були кава "Якобс", "Альфа Банк", "Молочний Альянс", Стрепсилс, Нурофен, Гевіскон, Durex, Vanish і Cilit.

Компанії виробники масово розривають співпрацю з проросійськими телеканалами 112, ZIK і NewsOne, які належать групі Козака-Медведчука.

Кажуть, що почали розміщувати рекламу ще при минулому власникові, і зараз відмовились від подальшої ротації. Позитив, що великий бізнес і зокрема міжнародний здатен чути і реагувати на суспільну думку.

У кремлівських пропагандистів стає відчутно менше грошей від реклами, щоб забезпечувати свою діяльність. І це гарний результат на майбутнє. Адже, тепер всі знають, що співпрацювати з Медведчуківськими посіпаками – обійдеться дорого і краще не ризикувати.

Та є ще компанії, яким поки що байдуже до російськи куль, агресії РФ, смертей на Сході, бойкоту. Вони продовжують платити гроші помічникам окупантів за рекламу.

Це хімчистка Цех, яка вже не відмиється, онлайн казино Паріматч, від яких годі чекати сумління. І – увага!- туристичний комплекс Буковель (тут не далеко і до Першого)...

Спонсорують війну, не відволікаються. Треба допомогти людям зрозуміти, що в Україні їм не місце.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику