Цензор.НЕТ

29.11.19 11:50
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Фейковий антиукраїнський захід російських спецслужб в Женеві

Російські провокації на Форумі з питань меншин тривають. Пропагандистське "видання" RuBaltic.Ru анонсувало сьогодні проведення "в рамках заходу" так званого "круглого столу" "Російськомовні в Прибалтиці і на Україні: дискримінація меншин" із зрозумілою метою.

Але цинізм та брехня полягають у тому, що цей "круглий стіл" не є та не може бути заходом на полях Форуму. Усі справжні заходи на полях (в рамках, під егідою) Форуму, які можуть організувати за встановленою процедурою структури неурядового суспільства, вичерпно перераховані у офіційній програмі (посилання на документ з сайту ООН). І звісно там "круглого столу" роспрапагандистів не вказано.

Отже з аналогічним успіхом креативні "експерти" RuBaltic.Ru можуть провести свій "захід" десь у наливайці в неблагонадійному районі Женеві або прямо в постпредстві РФ в ООН, щоб перебувати в комфортному оточенні. З тим же медійним, політичним та правовим результатом.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику