Цензор.НЕТ

29.11.19 15:23
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Молодець, Труба! Сідай, - «п'ять»! Хоча, це не точно...

Мене завжди вивертало від осіб, які готові на все, тільки б утримати впливовість та посаду. Та й ціна за те, щоб вершити долі з позиції шкіряного крісла інколи буває зовсім не матеріальною - 

підлість, 

зрада, 

пристосуванство, 

цілування ніг або в крайньому випадку - рук… 

Перелік інструментів довжелезний.

І ось, коли запахло підгорілим біля кабінету Труби, спостерігаємо ту саму картину. Тільки вона малюється вже не маслом, а розмита акварельною фарбою по мокрому картону. 

Вчора, він так захотів догодити, що навіть організував обшуки із застосуванням спецпідрозділу  у ветерана-волонтера Марусі Звіробій.

Так, Маруся останнім часом є досить однобоко медійною  і, на жаль, зайве боготворить Порошенка та стала залежною від чар помилкового ідола. Але точно і стверджено можна сказати,- Звіробій повністю віддана Україні, бореться за неї і має ген самопожертви за національну ідею. І хоча вона і мужня, а й ще - жінка, з усіма відповідними додатками, як то нестримана емоційність і, хай не ображається, - стервозність. 

Але на те є причина - у нас йде війна з росією, а Маруся Звіробій на ній воює всіма доступними їй способами з часів Майдану.

А ще у неї є невід’ємна повага до військового братерства. І коли до солдата чи то офіцера, який приймав участь у війні,  відносяться несправедливо або з неповагою, у неї, як і в інших нормальних українців, вмикається нестримне бажання виявити позицію незгоди з такою несправедливістю. Інколи такі вияви можуть бути несприятливими в плані своєї гарячкуватості.

Ми познайомились з Марусею Звіробій на громадських акціях в підтримку солдата Колмогорова, якого маріупольсько-сепарський суд увязнив на 13 років колонії за перевищення зусиль під час оборони України. 

Так ось, коли ми зайшли в кабінет до тодішнього генерального прокурора Юрія Луценко, то останньому довелося почути від громадського активу, і зокрема Марусі, різне та неприємне (це м’яко кажучи). 

В результаті вдалося переломити ситуацію в мізках прокурорів та суддів, Колмогорова звільнили з під варти (просидів в СІЗО 2,5 роки) і він продовжує воювати з росією в зоні ООС. Правда Луценко за системні прагнення ув’язнити військових ще не відповів і вештається десь у Великій Британії. Сподіваюсь, це справа часу.

До чого веду. 

Україна не росія. Ми волелюбний народ. В наших традиціях добиватися того, щоб влада чула. Саме тому українці звикли задавати питання можновладцям та отримувати відповіді, а не навпаки. Коли цей ланцюг обривається виникає безповоротна криза.

Я не підтримую Марусю в частині її крайніх висловлювань щодо президента, але й зауважу - жодної прямої погрози вбивством не було, тобто і подія злочину відсутня.  

Втім, тричі не погоджуюсь з пристосуванцями, які хочуть вислужитися будь-яким способом та  утриматись при владі. І це відбувається одночасно з фактами, коли явних проросійських злочинців та вбивць, які привели війну в Україну масово звільняють від відповідальності. 

Не знаю, яку оцінку своїм діям отримає Труба, але те, як він коїть ду-у-же негативно вплине на імідж української влади, як всередині Держави так і за її межами

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику