Цензор.НЕТ

04.01.20 22:04
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Україна, США та Барон Субота

Для розуміння справжнього змісту української політики крайніх 30 років, реалій її нормативного, культурного та кримінального відображення, іноді варто знайомитися з досвідом інших країн демократії, що перемогла. Особливо по суботах та особливо щодо тих держав, де вона перемогла дуже давно та всіх, включаючи здоровий глузд.

Ось прикладом на Гаїті був собі такий демократично обраний президент Франсуа Дювальє, й були у нього якісь негаразди з Держдепом США та особисто з Президентом Кеннеді. Девальє застосував вкрай потужне чаклунство вуду й після цього Кеннеді застрелили. Але цього "Татові Доку" було замало, та він надіслав свою довірену людину на могилу застреленого американського президента. З Арлінгтонського кладовища до Гаїті посланець привіз квітку, землю та повітря, для того, щоб у наступному Дювальє заключив дух Кеннеді в пляшку та через нього пробував впливати на політику Держдепу щодо себе та свого острову Чорної Свині. Дослідники пишуть, що за наступника Кеннеді, Ліндона Джонсона, між США та "Татою Доком" дійсно все було гаразд.

Вітчізняні спроби впливати на американську "високу політику" часто нагадують мені саме пляшку Дювальє, з подібним ставленням до процесу, аналогічним рівнем свідомості та розуміння американської політики від українських замовників та їх виконавців. Але нашим високоповажним "гонцям до Вашингтона" крайніх років, зокрема й "слугам багатьох панів" слід знати одну просту річ. Для закріплення чаклунського впливу на Держдеп, ще до позачергових президентських виборів, на яких переміг Джонсон, Дювальє приніс свого поважного та довіреного гонця-генерала в жертву Барону Самді (Барону Суботі). Бо президентські чаклунства вони такі, потребують на особливі заходи забезпечення.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику