Цензор.НЕТ

05.01.20 18:05
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Політика, яку не обіцяли виборцям

албан

Американці масово скасовують концертні виступи російського джазмена Ігоря Бутмана. Який був довіреною особою Путіна під час президентських виборів у 2018 році і підтримував окупацію Криму.

Країна, яка достеменно знає чий Крим і хто його окупував – стає на бік України. Тоді, як представники української влади та деякі "громадські діячі" кожного разу намагаються виробити стратегію "всепрощення" окупантам.

Федору Добронравову – російському актору, який не раз підтримував анексію Криму, їздив туди з робочими візитами, було заборонено в’їзд в Україну.

Нагадаю, що Добронравов є одним із акторів серіалу "Свати", виробником якого є студія "Квартал 95". Пряме відношення до якої має президент України – Володимир Зеленський.

Якимось чином з приходом до влади колишнього коміка, хоча тут колишніх не буває, Добронравову було дозволено в’їжджати в нашу країну.

Цікава позиція теперішньої влади, яка здобула місце під сонцем, критикуючи Порошенка за його бізнес з росіянами. Хоча саме бізнес інтереси спонукали теперішнього президента, порушити український закон.

На Добронравову все не закінчилося.

В Києві появилися представники російського пропагандистського каналу "Звезда". Саме вони створювали "фейки" про так звані звірства української армії під час боїв на Донбасі. І російський "піпл" - це яскраво ковтав. В наслідок чого ненависть простих росіян і жителів тимчасово окупованих територій до українських воїнів зростала.

Майже ніхто з українських спецслужб не відреагував на це. Адже всі вони зараз є прямими представниками Зеленського і колишніми учасниками студії "Квартал 95"!

А зовсім недавно в Україну приїхав співак Dr.Alban, якому теж було заборонено в’їзд в Україну. Через його виступи в тимчасово окупованому Криму! Проте сам співак заявив, що потрапив в Україну із-за сприяння президента Зеленського.

Голова Державного кордону України Дейнеко вже встиг заявити, що шведський співак потрапив до нас згідно чинного законодавства. Дивною виглядає ця його позиція. Dr. Alban – порушує український закон і в той же час, згідно цього закону, він співатиме в нас.

Цікаво, що цей співак колись виступав на сцені "Вечірнього кварталу" і є особистим знайомим того ж Зеленського..

Як бачимо, колись Порошенку закидали кумівство і те, що при владі "його люди", а не професіонали! Говорив особисто про це пан Зеленський і заявляв, що в разі його перемоги на виборах, такого неподобства не буде.

Кілька мільйонів виборців повірили Зеленському і були жорстоко обмануті. Кумівство продовжується, закон порушується!

Для когось концертна сцена і країна – одне і теж саме!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику