Цензор.НЕТ

06.01.20 09:09
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Як армія РФ через кордон обстрілювала Україну. Невивчені уроки історії.

Як армія РФ через кордон обстрілювала Україну. Невивчені уроки історії.

Архіви InformNapalm, які потрапили у звіт журналістів-розслідувачів Bellingcat щодо артилерійських ударів по Україні з боку Російської Федерації.

Загалом, для тих, хто з 2014 року слідкує за перебігом російської військової агресії проти України - нічого нового і це лише повторення "пройденного матеріалу", але для тих, хто попередні роки жив десь у паралельному Всесвіті варто нагадати деякі публікації, які можуть стати в нагоді для чергового доведення фактів підступних та злочинних дій РФ, про які варто пам'ятати завжди, перш ніж загравати з агресором, вітати його з Новим роком чи вірити в його обіцянки.

Участь РСЗВ 18-ї ОМСБр ЗС Росії в ударах по Україні. Фотофакти й геолокація
📣 Дослідження InformNapalm перекладене на 9 мов, мовні версії перемикаються під заголовком.

Обстріли України з території РФ у серпні 2014. Вивчено супутникові знімки 539 вирв
📣 Дослідження InformNapalm перекладене на 8 мов.

Загалом в базі даних InformNapalm можна знайти ще сотні інших досліджень стосовно конкретних підрозділів російської армії, в тому числі і артилерістів, які безпосередньо брали участь в агресії проти України.


База доступна українською, англійською, болгарською, російською, чеською та німецькою мовами. А загалом окремі дослідження перекладались більш ніж на 10 мов.

В коментарях під постом на Facebook додам декілька посилань щодо артилерістів ЗС РФ, які можуть бути цікаві читачам.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику