Цензор.НЕТ

07.01.20 14:40
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Різдво на фронті!

Українські захисники святкують Різдво на передовій. Воно не таке веселе, як в мирній країні, проте без святкового столу ніяк.

Боєць 28 бригади ЗСУ з позивним "Богдан" родом з невеличкого села на Харківщині. Він на війні з 2015 року. І до того моменту, хлопець ніколи не святкував Різдво.

- В нас святкують Новий Рік, а Різдву Христовому якось не прийнято так багато приділяти уваги. У нас в церкву ходять тільки старі люди. Молодь якось не навчена цьому.

Проте ось уже третій рік я зустрічаю це свято на фронті. В нас є хлопці із Західних регіонів України. Їм передають кутю на сьогоднішній день і ще багато смаколиків. Я бачив відео Вертепу, який там в них в дома. Це так круто, хлопці навіть навчили мене колядувати. Закінчиться війна обов’язково приїду до них. А поки що – Христос народився, Україно. Все буде Перемога!

Андрій, боєць 92 бригади. Він родом з Волині. В його краю шанують і поважають це свято.

- В мене дома батьки, дідусь, бабуся, братчик, сестра. Вони передали мені кутю в справжній глиняній мисці. З якої в нас прийнято їсти. Пампушки, рибу, грибочки – це наблизило мене до дому. Та й хлопці оцінили. Тому щиро бажаю усім, щоб ми найшвидше перемогли в цій війні і повернулися до дому. Щоб святкувати Різдво з своїми рідними. Слава Україні!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику