Цензор.НЕТ

08.01.20 10:41
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Катастрофа літака і "швидкість" посольства України в Ірані

катастрофа,мау,тегеран

Жахлива катастрофа українського літаку в Ірані. Трагедія для сотень родин. Важко щось казати, але. Посольство України в Ірані вже через пять часів після ночної трагедії заявляє "наразі версія теракту чи ракетної атаки виключається".

Мотив заяви в умовах очевидного початку ірано-американського конфлікту зрозумілий. Але її підгрунтя - на жаль, цілком ні. На підставі чого така категоричність? Офіційна комісія де мають бути представники України як держави літака, вже прибула на місце, дослідила характер пошкоджень, вивчила чорні скриньки літака?

Дала хоч проміжний висновок? Чи ми цілком довіряємо думці якоїсь іранської посадової особи з цього приводу? Питання ж наразі не в тому чи збито літак, а в тому навіщо казати завідому неправду про те що така версія вже виключається. Бо наразі вона як й інші НЕ МОЖЕ ВИКЛЮЧАТИСЯ за визначенням.

Як цю пост-правду МЗС УРСР та їх іранських колег сприймуть держави загиблих, родини загиблих та їх адвокати - на жаль, зрозуміло. Про те, як такі категорічні заяви (навіть якщо вони виявляться потім вірними) виглядають для світа, тієї ж Канади, на фоні розслідування збитого Боїнгу на Донбасі - звісно нихто не подумав й не хотів думати.

Не знаю чи дізнаємося ми за таких умов правду про жахливу трагедію в Тегерані.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику