Цензор.НЕТ

10.01.20 14:48
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

А що розвідка?

Знову ж таки, візьмемо справу Скрипалів: найцікавіша лінія критики британського уряду з боку авторитетних експертів полягала в тому, що вони розкрили деякі механізми, що дозволили підтвердити причетність до цього злочину росіян. Мова йшла про перехоплення комунікацій центром в східному середземномор‘ї (який теж, не виключено, міг щось чути і в ніч загибелі Боїнга під Тегераном, бо уникнути сплеску радіо- та іншої комунікації іранці не могли). Розвідка не повинна розкривати механізми своєї роботи.

Але раз вже світ знає про можливості американців бачити і чути все, британців чути багато і тд, то особливо далі приховувати сам факт наявності таких можливостей немає сенсу.

Що може в цьому сенсі Україна? ФБ спільнота мовчить. Ну, і нехай це так і залишається.

Скажімо лише, що в світі розвідки ми звичайно не маємо таких можливостей як США, РФ, Китай, Ізраїль чи Великобританія і Франція. Але ми звичайно і не найбезталанніші у світі. Але будь-яка отримана розвідкою інформація потребує час на осмислення і аналіз.

І знову ж таки, отримана розвідкою інформація не може замінити дані розслідування. Бо важливо ж не лише зробити голосну заяву, але і довести її, а якщо знадобиться, то і в суді. І тут вже інформація розвідки взагалі втрачає цінність. В силу того, як вона здобута, і того, що ці способи розвідка не може розголошувати. .

Розвідка може підказати, що і де шукати. Але знайти і довести в нашому випадку повинні будуть зовсім інші служби і люди.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику