Цензор.НЕТ

11.01.20 10:46
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Аудит Міносвіти в будівництві

В.о. Голови ДАБІ Олена Костенко лише за три перші робочі дні провела аудит та виявила в організаційній структурі ДАБІ системні недоліки, про що свідчать новини на офіційному вебсайті!!!

«Вже попередній аналіз структури та функціональних обов’язків працівників ДАБІ показав, що багато сфер відповідальності покладено на Головних інспекторів будівельного нагляду. Ці працівники одночасно поєднують виконання контрольних, дозвільних і ліцензійних функції. По суті, та сама людина видає ліцензію на будівельну діяльність чи дозволяє будівництво конкретного об’єкта і сама ж його контролює. Це несе в собі величезні корупційні ризики. І це не лише порушує будь-яку логіку, а й суперечить чинному законодавству у сфері містобудування»,- зазначає Олена Костенко.

Головні інспектори будівельного нагляду ніколи не видавали ліцензії.

А щодо дозволів – то тут нічого не змінилось, як видавали інспектори, так і продовжують видавати, а що саме видавати тепер вирішує радник, Олександр Сергієнко.

Отже це брєд «сивої блондинки»! Вона навіть структури не бачила і законів не читала.

Тож аудит, напевно, провидили фізрук чи вчитель праці з Міносвіти.

ДАБІ – це орган, який потрібно або ліквідувати, або зробити контролюючим.

Зараз це видавництво дозволів «веселка».

Але Сергій Кучер переплюне Олексія Кудрявцева!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику