Цензор.НЕТ

14.01.20 18:33
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Етикет та протокол

Етикет та протокол – це не тільки низька правил, які необхідно знати та розуміти, це мистецтво тонко відчувати ситуацію та швидко на неї реагувати, зберігати внутрішній спокій та рівновагу. Публічна людина має знати всі тонкощів етикету, дипломатичного протоколу під час важливих прес-конференцій, зустрічей, міжнародних прийомів.

Спеціально для слухачів курсу Школа прес-секретаря політика було запрошено найкращого експерта з етикету та протоколу Наталію Адаменко. Пані Наталія – Президент Etiquette School, співробітник Ernst & Young LLC з питань формування корпоративної культури, фахівець зі зв'язків з держструктурами.

Наталія під час нашої зустрічі люб’язно подарувала нам книжку "Його величність етикет та протокол" авторства Галини Науменко. Галина Науменко – це мати Наталії. Статс-дама Шведського королівського двору, Посол Миру, експерт з протоколу та етикету зі стажем більше ніж 40 років.

Галина пише в своїй книзі: "Етикет небезпечна річ, вона дозволяє зробити багато що, нічого при цьому не промовив… Багато років я працювала над протоколом і ніколи не переставала дивуватися гострому розуму, колосальним знанням і, перед усім велетенському патріотизму таких політиків, якими захоплюється весь світ, з якими доля дала мені шанс і щастя працювати: І. Ганді, Де Голь, М. Тетчер, Г.Колль, Ф.Мітеран..."

Ці 4 поради із книги Галини Науменко точно надихнуть вас поглибити свої знання з етикету.

Робота прес-секретаря потребує абсолютного такту та філігранного підходу, особливо якщо потрібно виправляти "проколи" перших осіб. "Вищій пілотаж" – це коли ви можете підкорегувати ситуацію та створити ілюзію, що це було заплановано раніше.

Жінки подають руку, чоловіки простягають її при привітанні. Це має бути міцне ділове рукостискання. При цьому тисячна доля секунди – це погляд в очі. Доведено, що 97% інформації про людину ми отримуємо при першому контакті, і лише 3% в подальшому спілкуванні.

В протоколі навіть маленька візитка відіграє дуже велику роль, з її допомогою можна сказати багато про її власника, тому подбайте про вигляд Вашої візитівки.

Про привітання. За етикетом спочатку пишуть привітання, а потім вже побажання на наступний рік. Правильно підібрати листівку до події, і не надсилати зображення троянди до Різдва. Цілком підійде листівка з засніженим Києвом, пейзажами та видами міста. Нейтрально можна надістати листівку з репродукціями холстів відомих художників.

Реєструйся 👉 https://forms.gle/sdkQjpmkj9MXBWwt6

🏁 Початок навчання: 1 лютого 2020 року
📅 Тривалість курсу: 6 тижнів очних лекцій і практики
⏰ Час: Щосуботи з 10:00 до 18:00
🗺 Місце: м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3 (готель "Козацький")

Уся детальна інформація на сайті Школи ➡️ http://presstarschool.com.ua/
або за телефоном📞 (044) 36 235 63

Школа прес-секретаря політика організовується за підтримки ГО "Інститут Свободи Слова" та ВО "Платформа Громадянських Ініціатив".

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику