Цензор.НЕТ

01.02.20 12:47
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Турбота про кожного українця має бути пріоритетом для влади

Турбота про кожного українця має бути пріоритетом для влади

❗️Несправедливість – ось що найбільше обурює людей, жене їх на роботу за кордон. З одного боку – мізерні зарплати та борги перед українцями, з іншого – урядовці, які цинічно виписують собі захмарні премії. Це неприпустимо!
✅ Разом з колегами по фракції зареєстрували законопроєкт №2798, який обмежує зарплати чиновників на рівні десяти мінімальних заробітних плат. Тобто сума не може перевищувати 47 230 гривень.
✅ Законопроєкти №2028 і №2029 передбачають підвищення оплати праці та додаткові пільги для наших медиків та освітян. Особлива увага тим, хто працює у селах.
❗️Загалом ситуація з оплатою праці в Україні критична: низькі оклади, постійно зростаючі борги, безробіття. Разом з Михайло Волинець ми підготували низку соціальних законопроєктів, які захищають право українців на працю та її належну і вчасну оплату.
✅ Законопроєкт №2650 про посилення захисту конституційного права на вчасну оплату праці. Документ чітко визначає час, з якого зарплата вважається заборгованою, та відповідальність роботодавця за це.
✅ Ухвалення законопроєкту №2378 дозволить підвищити розмір мінімальної зарплати до рівня фактичного прожиткового мінімуму, усунути «зрівнялівку» в оплаті праці, стимулюватиме зростання зарплат у небюджетній сфері.
✅Законопроєкт №2017 передбачає збільшення допомоги з безробіття для учасників АТО та інших ветеранів війни з чотирикратного до шестикратного розміру прожиткового мінімуму.
‼️І це далеко не всі наші соціальні ініціативи. Турбота про кожного українця має бути пріоритетом номер 1 для влади!

https://nalyvaichenko.org/?p=10801


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику