Цензор.НЕТ

03.02.20 10:32
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Навіщо Єрмаку "економічний хаб" на Донбасі

донбасс,разруха,град,боевики,дебальцево,дап

Сподобалась заява Єрмака про те, що Донбас різко стане новітнім економічним хабом "із такими напрямками, що ми навіть не мріяли й не говорили про це.

Дивіться, ми усе це проходили в проміжок 2007-2013 року, коли, якщо подивитися статистику даних бюджету — в Донбас грошей дотаціями ввалювали неміряно. Був епізод 2009 року, коли рівень видатків на усю оборону і зарплати військовим був навіть менше ніж дотації державним шахтам.

Чи зробили ці щедрі вливання Донбас економічно успішним та процвітаючим. Чи бодай мудрішим, щоб не вестись на казки місцевих комуністів, які гостинно вели сепаратизм та воєнну інтервенцію сусідів за кістляву руку.

Економічні хаби на Донбасі мали Іванющенко, Королевська, Саша Стомалог і Єфремов. Коли іхні російські друзі перетнули межу на танках під Краснодоном — всі вони здриснули, як один, лишивши плебс із проблемами наодинці.

Швидкість економічних пропозицій у радників президента неймовірна. Від продайте собаку і заплатіть за газ. До — давайте зробимо хаб на Донбасі. Це при тому, що за 10 місяців не вдалося навіть закласти фундамент малесенького такого економічного хабику на неокупованій території, де не треба ввалювати мільярди для розмінування, є якась інфрастуктура і є інтелектуальний ресурс...

Чому хаб має бути на Донбасі, а не на Київщині? Чого у нас ІКЕА втекла і відмовилась від ідеї заводу на західній Україні?

У перекладі із пташиної мови інтерв`ю на зрозуміло я трактую цю ідею так.

У ОПУ готують до норманді-2 закон про відновленню Донбасу. Ну як відновленню — домовленості по сценарію Козака, щоб шмат окупованої території висів економічним та політичним тягарем ще і диктував: "ну что, допрыгались майданутые с гейропой. Наше сверху".

Заливку мільярдів у чорну діру трактуватимуть скоро як неймовірну перемогу. Бо ж Донбас годує країну. Це майбутній потужний економічний хаб — куди там "азійським тиграм" та Ірландії з гуглами і амазонами.

Є ще однин момент із інтерв`ю Єрмака, нащо це вкидають. Вибори восени, які легалізують багатьох мавп зі зброєю. Недарма в ДНР заговорили про індульгенцію звільненим терористам і убивцям — бо інших бранців не віддадуть.

Що каже Єрмак? "Сподіваюся, що ми зробимо такі кроки для того, щоб місцеві вибори за українськими законами пройшли по всій території України (включаючи Донбас - ред.) наприкінці жовтня". Головне за мемами про песиків не прощолкать спражню дупу.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику