Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"За землю" (об'єднані): Медведчук, Тимошенко і націоналісти

5393 46

Медведчук, Тимошенко і націоналісти. Вони знову разом. Цього разу - у боротьбі "за землю".
Ось фото з сьогоднішньої прес-конференції. За столом представники партій: ОПЗЖ, Батьківщина, Свобода, Нацкорпус. А ну і ще "громадські активісти".

1 - Вадим Івченко, нардеп з "Батьківщини";  

2 - Ігор Сабій, екс-нардеп зі ВО "Свободи";

3 - Олександр Колтунович, нардеп ЗаЖОП;

4 - Сергій Тамарін, голова київського осередку Нацкорпусу. 


Розповідали про негатив від розпродажу українських земель трільйонерам (ага, виявляється, що вже є і такі багатії у світі). І закликали українців виходити на акцію протесту.
Коротше, на фронті "за землю" націоналісти з Тимошенко і кумом Путіна воюють в одному окопі. І вже не перший день...
Найцікавіший серед учасників пресухи той чоловік, що стоїть за столом. Його виступ - агонь. Просто подивіться і послухайте відео за посиланням.
Там є момент, де "никогда Штірлиц не бьіл так близок к провалу". Насправді, цей "Штірліц" таки провалився: розповів про реванш "не мечом, так рублем".
Цікавий персонаж. Анатолій Пешко.
Вперше я про нього дізнався, коли побачив на медведчуківському 112-му телеканалі. Він був у програмі "По суті з Жаркіх". Цей Денис Жаркіх з'явився в ефірі 112-го одразу, як канал купив Медведчук.
Про Жаркіх я писав окремо.
Пешко - цікавіший. 

Радник прем'єра Азарова, комуніста Ткаченка, соціаліста Мороза, мера-космонавта Черновецького та націоналіста Ющенка. 

Лицар, лідер та великий українець. Академік академій академічних академіків. Орденоносець медалі Жукова та золотої медалі Національної спілки журналістів. 

І це я ще не все перелічив. Повна підбірка мєдалєк, грамот та досягнень - на персональному сайті.

Коротше, дуже маштабна фігура. І де таких медведчуківці беруть?
І на кого цей союз "За землю" (об'єднані) розрахований? Будь яка притомна людина, яка побачить ці спітчі, зрозуміє: з цими інтелектуалами мені не подорозі. Як, втім, і кожен притомний українець розуміє: з медведчуківцями нам не подорозі. 

Але у націоналістів та тимошенківців якась інша логіка...

Топ комментарии
+7 Vsevolod Marchenko
От, дякуючи таким мерзотникам, як Братущак, в тому числі, до майже абсолютної влади в країні дорвались коліровані мерзенні негідники, кагал і шабесгої під управлінням міжнародних спекулянтів. А тепер паскуди братущаки скиглять, що хтось "не так" і не з тими бореться проти дикого БАЗАРУ ПО РОЗПРОДАЖУ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ.
показать весь комментарий
04.02.2020 09:46
+7 Vladimir Omelyanov
Так що все розпродамо, як цього бажают олігархи ?а потім можна сказати проект Україна не відбувся ,може для початку треба створити земельний кадастр ,земельний банк під низькі відсотки ітд.А тут наскоком банда все хоче розпродати.
показать весь комментарий
04.02.2020 10:57
+5 Вовкуньо
"Свобода" - це не націоналісти, а просто люмпени...
показать весь комментарий
04.02.2020 11:14