Цензор.НЕТ

07.02.20 12:27
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Переможці конкурсів. Хто стає заступниками в державних агентствах та службах?

В українському суспільстві є дуже високий запит на зміну якості державної служби, а отже - і на зміну облич. Тому перезавантаження влади триває, а державна служба залучає найкращих професіоналів. Не вірите? Давайте дивитися на реальні історії реальних людей. Адже найголовніша умова будь-яких зміни - це люди. І держслужба зараз потребує найкращих фахівців.

Саме тому я продовжую розповідати про новопризначених лідерів - професіоналів, які стали переможцями конкурсів на державну службу категорії “А”, а це, зокрема, і посади заступників голів державних служб та агентств. 

Катерина Ставнійчук стала переможцем конкурсу на посаду заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті. Після навчання в Києво-Могилянській академії мала запрошення працювати за кордоном. Та залишилась в Україні, адже бачила своэ майбутнє тільки в тут. Вона розпочала працювати в громадських організаціях, що привело її у 2013 році до роботи в державних органах. З 2015 Катерина долучилась до команди реформаторів Міністерства внутрішніх справ України, де очолювала відділ координації реформ. Працювала безпосередньо над реформою ДАІ/МРЕВ. Реалізація суспільно-важливого проекту як то створення клієнтоорієнтованого державного сервісу - сервісних центрів МВС, відданість та наполегливість справі сформували її як фахового держслужбовця та успішного реформатора.

Михайло Тітарчук переміг у конкурсі на заступника Голови Державної податкової служби України. Унікальний управлінський досвід Михайло отримав під час роботи в країнах  Африки та Близького Сходу, де в тому числі керував побудовою 1-ої фази гірничо-збагачувального заводу. Брав участь у миротворчих місіях ООН. У 2015 році повернувся до України та очолив Білгород-Дністровську РДА в Одеській області, де запустив процес децентралізації та запровадив комплексний регіональний розвиток. Результативна робота в регіонах дозволила йому стати заступником Міністра Кабінету Міністрів України. Продовжив кар’єру на посаді заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Під час роботи в Міністерстві створив Агенцію державно-приватного партнерства, активно працював над створенням і просуванням концесійного законодавства, приділяв значну увагу розвитку та впровадженню інновацій та реформі інтелектуальної власності, став куратором запуску центрів підтримки інновацій та технологій (TISC - WIPO),  опікувався розробкою економічної стратегії та макропрогнозу. Михайло вільно володіє французькою та англійською мовами. 

Олена Дрощенко стала переможцем конкурсу на посаду заступника Голови Національного агентства з питань державної служби. Хвиля соціальної активності та громадського активізму привела Олену в реформи після революції Гідності. Успішна кар'єра в міжнародній компанії допомогла здобути цінний професійний досвід, який Олена застосувала в державному секторі. За час роботи в УДП “Укрпошта” на посаді заступника Генерального директора з персоналу Олена трансформувала культуру організації, запровадила нові стандарти роботи, що дозволили компанії покращити якість обслуговування в цілому. Згодом, разом з командою Олена створювала з нуля Національну службу здоров'я України (НСЗУ). Вона має унікальний професійний досвід на чолі HR департаментів і в бізнес корпораціях, і в державних. Неймовірна відповідальність, відданість, щире прагнення змін та віра в те, що зусилля та енергія приведуть до бажаних трансформацій у суспільстві, допомагають Олені приймати нові виклики та досягати реальних результатів.

У переможців конкурсів попереду багато роботи. А держслужба продовжує шукати справжніх лідерів та найкращих професіоналів. Відтепер конкурсну процедуру спрощено для максимальної зручності кандидатів, але без втрат для якості конкурсного відбору. 

Дізнатись про всі деталі процедури можна на онлайн хелпдеск. А спростити пошук актуальних вакансій на порталі carrer.gov.ua можна використавши Career-бот, що доступний за посиланням, що Національне агентство з питань держслужби запустило нещодавно. Це зручний чат-бот у месенджері Telegram. дозволяє шукати вакансії за категоріями посад (А, Б та В). 

Долучайтеся до змін, подавайте документи на державні посади. Країні потрібні Ваш талант, енергія, знання та досвід!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику