Цензор.НЕТ

10.02.20 15:32
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Перший крок до краху політика – це неповага до журналістів"

Про це сказав Олександр Сочка під час лекції в Школі прес-секретаря політика. Погоджуєтесь?

Виходячи на політичну арену, людина має бути готовою до того, що її життя більше не буде приватним. Під суспільний нагляд потрапляє не лише сам політик, але й його родина та найближче оточення.

Важливо також розуміти, що в полі зору не лише ваше теперішнє і майбутнє, але й минуле. Можна видалити неприйнятні фото із соцмереж, одягнути діловий костюм, вивчити українську мову, але все це буде марним, якщо політики не почнуть поважати людей, які так само виконують свою роботу і працюють поруч. Йдеться про журналістів.

Скандали між політиками та журналістами є чи не найбільш обговорюваними темами в соцмережах.

Політикам стало вигідно мати власне медіа, яке однобоко транслюватиме обрані керівництвом меседжі. Але щойно політик виходить за межі власної студії, питання від журналістів стають вже не такими "теплими". В хід ідуть ігнорування чи погрози, а подекуди штовханина та кулаки.

Сьогоднішні інформаційні потоки не закінчуються на ЗМІ. Альтернативні джерела інформації – як от Facebook, Telegram чи Youtube – тільки розростаються та створюють димову завісу, в якій важко орієнтуватися. Чим більший потік інформації, тим важче його контролювати, що ми з вами зараз і спостерігаємо.

Тому для журналістів зараз вкрай важливо відповідати своїй професії та пам’ятати про правдивість та об’єктивність, точність викладених фактів та чесність.

Політикам в свою чергу варто виконувати свої прямі обов’язки перед народом та дотримуватися обіцянок. Тоді й журналістам не доведеться слідкувати, якими літаками літають високопосадовці на відпочинок.

Нехай кожен дасть відповідь на питання "Що я можу зробити, щоб моя країна і світ в цілому стали гуманнішими та кращими?". І не просто відповісти, а виконувати хоч і маленькі, але кроки для покращення життя собі і людям, які нас оточують.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику