Цензор.НЕТ

10.02.20 22:18
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ПРОТИ АРТЕМА СИТНИКА НЕ АКТИВОВАНИЙ ЖОДЕН ПУНКТ ЗАКОНУ

Із сайту ВРУ: «07.02.2020…Одержано Верховною Радою. Новий законопроект (№ 3039). Проект Постанови про звільнення А.Ситника з посади Директора Національного антикорупційного бюро України».

Пропоную спокійно й уважно пройтися по тексту Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України».

Приводжу лише виписки положень, оскільки їх суть легкодоступна кожній освіченій людині й вони не потребують пояснень.

Крок 1: «Стаття 6. Директор Національного бюро

1. Керівництво діяльністю Національного бюро здійснює його Директор, який призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України в порядку, визначеному цим Законом.

Верховна Рада України за наявності підстав, визначених пунктами 6-12 частини четвертої цієї статті, за пропозицією не менш як третини народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України може прийняти рішення про звільнення Директора Національного бюро з посади…»

Крок 2: Стаття 6. Частина четверта. Пункти:

6) набрання законної сили обвинувальним вироком суду стосовно нього;

7) припинення його громадянства України або виїзду на постійне місце проживання за межі України;

8) невідповідності обмеженням щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбаченими Законом України "Про запобігання корупції", встановленим рішенням суду, що набрало законної сили;

9) невчасного подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

10) набуття громадянства іншої держави;

11) наявності висновку комісії з проведення незалежної оцінки (аудиту) діяльності Національного бюро, передбаченої статтею 26 цього Закону, про неефективність діяльності Національного бюро та неналежне виконання обов’язків його Директором;

12) наявності заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за дванадцять місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання…

Крок 3. Тепер, Друзі, разом робимо висновки.

Жоден з пунктів, за які могла  хоча б формально зачепитись ВР не активований відносно А.Ситника. Найближчий до виконання (і це було би відкрито, прозоро та законно) пункт 11. Ніхто і нічого не заважає здійснити за кілька тижнів аудит, у висновку якого складно буде визнати роботу НАБУ ефективною.

Для чого тоді сьогодні увесь цей сир-бор? Для піару? Він не гарний! 

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику