Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Народ впевнений, що відбувається реванш...

847 2
Народ впевнений, що відбувається реванш...

На ток-шоу "Свобода слова на ICTV" глядачів питали «Чи загрожує Україні реванш старої системи?». Так от - 63% гостей у студії і 82% під час онлайн-голосування відповіли ствердно. 

Хоча у студії виступали усі нові "ліца": Генпрокурор Руслан Рябошапка, міністр оборони Андрій Загороднюк і перший заступник міністра нового міністерства цифрової трансформації Олексій Віскуб. Останній, наприклад, розповідав про прогресивний і потрібний додаток "Дія"

Очевидно, народ впав у песимізм після виступу Генпрокурора. Руслан Рябошапка фактично нічого не відповів на конкретні питання Віталія Шабуніна щодо спроб Ігоря Коломоського відсудити гроші за врятований державою ПриватБанк та ніяк не засудив заяви олігарха про спроби розвернути країну від Заходу і йти на Схід, до Росії. Шабунін констатував, що Коломойський - це і є реванш. У відповідь Руслан Рябошапка відповів заїздженою фразою, яка ні до чого не зобов'язує, що усе потрібно розслідувати згідно закону. Тобто, він "за мір во всьом міре". Ну, "ясєнь пень", що згідно закону. Але з цією заявою дисонують факти, що усі рішення ухвалюються так як вигідно Ігорю Коломойському. Часто навіть "іменем України"...


Генпрокурору нічого не знайшлося відповісти і на питання волонтера Віталія Дейнеги 

щодо вседозволеності юриста часів Віктора Януковича Андрія Портнова. Того самого, який закликає бити при зустрічі в обличчя майданівців та не боїться публічно погрожувати сексуальною розправою прокурорам. До речі, за подібний натяк Сергію Пояркову Генпрокуратура шиє кримінал по статті замах на вбивство цілого Президента. Але Андрію Портнову за це ж само, виявляється, "впаяти" статтю чомусь не можна. 

Руслан Рябошапка стояв, жував соплі та плакався на засилля медіаатак. Тим часом, народ дивився на ці соплі та люто і несамовито голосував ствердно на питання про реванш....

Підписуйтесь на мій ТГ-канал https://t.me/VVgorkovenko