Цензор.НЕТ

12.02.20 14:31
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Міф про воду і "гуманітарну катастрофу" в Криму

крым,вода,водоснабжение,водохранилище

Статистика для пана Давіда Арахамії, що хоче дати окупантам воду і дбає про громадян України в Криму сьогодні на UA:КРИМ

Про громадян України: Їх разом із Севастополем 2 мільйони. 

Про гуманітарну катастрофу: Є світовий стандарт потреби води на людину. Для такої кліматичної зони як Крим це 47 кубометрів. Хай буде 50. Це означає потреба громадян України в Криму 100 млн кубометрів на рік.

Лише поверхові джерела: сніг і дощ, що живлять річки і джерела та водосховища дають Криму щороку 1 млрд кубометрів води. Ще півміл'ярди є у підземних джерелах. Якщо це раціонально використовувати, вистачить пити, їсти, митися двічі на день, прати і нічого з річок та озер не пересохне і не зникне і ще залишиться у 15 разів більше ніж треба.

У розрахунках нема потреб у воді для колонізаторів, російських окупантів, сільського господарства і заводів Фірташа. Все природнє треба правильно збирати, очищати. Бурити скважини можна на великій відстані, а не кущами, як роблять зараз аби не зневоднювати артезіанські джерела. У Росії грошей на це нема і без кримської води звідти доведеться йти. Тому ніяких гуманітарних катастроф не буде. Окрім води в нашої країни нема іншого сильного аргументу щодо руйнації планів окупантів затриматися на півострові (с) Андрій Сенченко

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику