Цензор.НЕТ

13.02.20 12:54
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

У відповідь на пекуче питання - в допомогу для невпевнених українців та стражденних путінофілів

Найпростіший спосіб вирішення "водного питання" окремих окупованих територій – дистилятор. 

Виглядає це приблизно так. 

Беремо миску, або іншу широку посудину. Можна навіть взяти ракетний крейсер, тільки палубу треба зрізати. Наливаємо туди солону морську воду, а по центру посудини ставимо ще одну ємність.

Накриваємо зверху поліетиленом, тканиною тощо і кріпимо так, щоб вітром не зірвало. Ззовні, на поліетилен, над другою ємністю кладемо кримський камінчик. Там їх навалом. Пам’ятаєте: «ми на родінє тєпєрь хоть камні нєба..», отож.

Замість каміння можна використати  гобліна Аксьона, снаряд або шмат керченського мосту.

Ставимо конструкцію на сонці. 

Принцип дії досить простий: морська вода випаровується,  на плівці з'являється конденсат, краплі якого капають в кухоль.

Так отримаємо прісну воду для трудящих та воєнних чорноморського півострова. 

Зимою, коли сонця замало, можна запалити газ транспортуючи його з вкрадених українських плавучих видобувних платформ. Тільки бляшанку треба витягти на узбережжя і гріти борти вогнищем

Є ще один варіант, як забезпечити окупанта рятівною вологою - морські водорості. У них є рідина в тканинах. Про це - іншого разу.

І ще. На вислови «там теж наші громадяни, вони страждають, що ж їм робити...» відповідаю. Є вихід. Хай створюють партизанські загони. Сигнал від ЗСУ надійде

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику