Цензор.НЕТ

13.02.20 17:15
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Хроніки катастрофи

Хроніки катастрофи – так я назву цей матеріал. Бо це дійсно схоже на катастрофу – влада не має ані чіткого бачення курсу країни, ані компетенції впроваджувати дійсно потрібні реформи, ані навіть нормальної комунікації між собою. Офіс Президента вже давно відкрив двері для російської агентури. Готується здача країни по всіх фронтах.

Скандал з 1+1

Ситуацію щодо цього к Аналу (саме так відтепер і писатиму) можу назвати просто: «змія, що сама себе кусає за хвіст».
Зеленський вирішив продемонструвати що він, буцімто, має яй…я, щоб воювати з Коломойським і «натравив» на канал СБУ (буцімто на каналі монтували плівки Гончарука).

Зробив він це незадовго після того, як з вуст одного з членів команди 1+1 пролунала шовіністична заява з приводу української мови. Чи це все умисно було сплановано, чи просто «так вийшло», але рейдом СБУ Зе, очевидно, хотів «убити двох зайців» – і продемонструвати патріотам, що він вже «не в кєнтах» з к Аналом, який, до речі, й привів Зе до влади, з іншого – продемонструвати Коломойському, що він не танцює під його дудку і повністю на боці уряду Гончарука.
Щоправда, все вийшло дуже кострубато, і балів для Зе обшуки не додали, натомість вони ще більше розлютили Бєню.

До речі, такий крок міг бути викликаний і оприлюдненням даних соціології, за якими вперше рейтинг підтримки президента склав менше 50%.

Облом на «каналі Ріната»

Не особливо складається у Зе й з іншим олігархом – Ахметовим. Попри те, що в уряд призначили нового віце-прем’єра, пов’язаного з Ахметовим, у олігарха цього не оцінили… І повністю пройшлися в шоу Савіка Шустера і по уряду, і по ВР, і по реформах, зокрема, по ринку землі. Щоправда, особисто Зе все таки трохи лизнули… Ну що ж, це типова малоросійська ментальність – «президент хороший, це просто чиновники погані».

Цікаво, що канал Ріната активно розкручує як «моральних авторитетів» «стару лупу» – Леоніда Кравчука і екс-прем’єра Вітольда Фокіна (хто це, добре пам’ятають наші батьки, як і гіперінфляцію 90-х, розгул бандитизму, невиплата по півроку зарплат…).

А тим часом реванш триває…

«Слуги народу» закидають дискусію про відновлення водопостачання до Криму.

Новопризначений Глава ОПУ Андрій Єрмак анонсує вибори в ОРДЛО на осінь, Сергій Сивохо вимагає виплачувати пенсії на окупованих територіях.

Продовжують перебувати під арештом патріоти (Дугар, Кузьменко, Антоненко), ДБР оголошує підозру Марусі Звіробій та Софії Федині.

Натомість в Київ, як запевняють джерела, повернулися видані Росії екс-беркута… На справедливість, схоже, сподіватися не доводиться. Хіба на суд Лінча…

Одним словом, ми впевнено «пливемо на айсберг». І вихід, схоже, лише один – змусити цю владу чимшвидше піти у відставку. При чому, всю.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику