Андрій Білецький лідер Національного Корпусу, перший командир полку Азов

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Проєкт "молоді технократи" закрито

4580 15

Проєкт «молоді технократи» провалився і сьогодні був закритий. У Раді проголосували новий склад Кабміну під керівництвом Дениса Шмигаля, кандидата від олігарха Ахметова.

Невідомі країні прізвища нових міністрів коментувати бажання немає. Лише про два призначення, показові особисто для мене – міністр ветеранів і міністр оборони. Сергій Бессараб і Андрій Таран. Бессараб – хоч і «медійний генерал» від влади, але не ветеран зовсім. Заступник нач. Генштабу з часів Муженка. Ставленик від «афганця» Куніцина через Єрмака. Військові згадують його по заборонах відкривати вогонь у відповідь та виходити в розвідку. Таран був представником України в СЦКК і Мінську, послідовний прихильник Мінських перемовин. І перший, і другий, скоріш за все, «генерали миру», сподіваються на розведення і перемовини. Тобто, як мінімум політика і риторика стосовно фронту залишається без змін.

Гідних і заслужених людей, які довели компетентність у сферах своїх нових міністерств знову немає. Змінилися прізвища, але не курс і не пріоритети. Скоріше навпаки: капітуляцію, продаж землі та підприємств, втягування країни в енергетичну залежність від РФ і фінансову від Заходу нові «спеціалісти» Зеленського лише посилять. Інакше навіщо він ще їх поставив?

Новий прем'єр сьогодні з трибуни сказав, що «це не уряд технократів, це уряд для людей». Ну що ж, росіяни, українські олігархи та західні спонсори – теж люди. Денисе, Ви яких саме людей мали на увазі?

Топ комментарии
+7 Da non
А зато #главное_что_не_Порошенко. Да? Ну, а АрсенБорисыч на месте и "при делах".
показать весь комментарий
05.03.2020 11:32
+6 ggl chrm
Хотел змін? Наслаждайся.
показать весь комментарий
05.03.2020 12:01
+6 Mihalich e51ccc0f
Ніхто з попереднього уряду за всю каденцію й словом не обмовився про необхідність введення жорсткого антимонопольного законодавства. Без цього розвиток економіки неможливий. Новий уряд про це також мовчить. Схоже, що гарвардскіє мальчікі цієї істини не знають.
показать весь комментарий
05.03.2020 12:42