Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Кадровий хаос: Show must go on…

493 0

❗️У вчорашньому призначенні другого за 6 місяців уряду мене особисто вразило кілька речей.

✅Жоден депутат з президентської фракції не увійшов до нового Кабміну. Але ж майже всі комітети Ради очолюють саме «Слуги»! Немає фахівців? Чи немає бажання втрачати насиджені парламентські крісла?

✅Уряд так і недоукомплектували. Не знайшлося фахівців з питань освіти, енергетики, культури?!

✅Із 15 нових міністрів - тільки одна жінка!

✅Наступне – повна закритість від людей, кулуарність призначення урядовців. Знову потайки і за зачиненими дверима, а не як обіцяли людям – прозоро і на відкритих конкурсах.

⁉️Та найголовніше: ми так і не почули від нового уряду жодної програми дій!

✅Не прізвища міністрів нас усіх цікавлять, а ЩО кожен з них робитиме завтра і післязавтра. З кого можна буде спитати про результати вже протягом першого тижня роботи. Починаючи з того, коли будуть проіндексовані пенсії, що влада мала зробити ще 1 березня?!

✅Саме на соціальній сфері має зосередитися новий уряд. На наповненні бюджету (невиконання якого протягом останніх двох місяців більше 20% (!), для фінансування збільшення пенсій і зарплат.

❗️Ще один провал попередніх профанів, який доведеться виправляти - це спад економіки. Треба відновлювати виробництво, запускати підприємства. Нагадаю, що саме держава є найбільшим інвестором в економіці. В уряду - більше 500 мільярдів гривень. Але їх не красти треба, а справедливо розподілити, ефективно інвестувати у розвиток українського виробництва.

📌Сьогодні ж ми станемо свідками ще однієї частини кадрового хаосу: На вечір президентська фракція ініціює позачергове засідання. Тепер, щоб звільняти Генпрокурора. І це - чергова кулуарщина та договорняки, інтриги в серединні самої президентської фракції.

💯 Show must go on…